İş Bankası Bay Bayan Güvenlik Görevlisi Alacak

İş Bankası özel güvelik görevlisi alımı yapıyor. İş Bankası şubelerindeki güvenliği sağlamak üzere farklı niteliklerde bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alacak. Başvurular için alt kısımdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

İş Bankası Bay Bayan Güvenlik Görevlisi Alacak
 İş Bankası yapmış olduğu duyurusuna göre şubelerindeki güvenlik kontrolünü sağlamak üzere ayrı ayrı ilanlarda bay ve bayan özel güvenlik görevlilerini bünyesi altına alacaktır. Alınacak olan güvenlik görevlileri İş Bankasının yapacağı sınava katılarak başarılı olan adaylar kadroya alınacaktır. İşlem sıralaması, Başvuru, Yazılı Sınav, Mülakat ve belge hazırlamak ile gerçekleşecektir. Bu aşamalar sonucunda başarılı olan adaylar kadroya alınacaktır.  

Başvurular 11 Mart 206 Cuma saat 10:00 a kadar yapılmalıdır. Sınava başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını sadece ik.isbank.com.tr adresindeki İş Başvuru Formu üzerinden yapacaklardır. Bunun dışında şubelere gitmek veya genel müdürlüklere giden adayların başvuruları kabul edilemez. Adayların istenlen şartlara uygun olmaları dahilinde sistemde başvuruda bulunurlar. İstenilen şartlara uygun olmayan adayların başvuruları sistemde kabul edilmeyecektir. Adayların sınava başvuru yaptıkları süreden sonra verdikleri e-posta, telefon veya diğer iletişim bilgilerini güncel tutarak İş Bankasının sınava çağrsı için güncel tutmaları ve sık sık kontrol etmeleri gerekmektedir.  Başvuru esnasında kişisel bilgileri dışında gerçekçi olmayan bilgi vermeleri durumunda başvuruları iptal olacaktır.  Adayların sınava katılmaları için istenilen genel şartlar şöyledir;

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI:
  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan adaylar,
  • İstanbulda İkamet eden adaylar,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar, 
  • Sınav tarihinin itibari ile Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olan adaylar,
  • Erkek adaylar için Boyu en az 175cm olan adaylar,
  • Bayan adaylar için Boyu en az 170cm olan adaylar,
  • Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,
  • En az Lise Mezunu Ticaret meslek lisesi mezunu olan adaylar,
  • Herhangi bir kurumda veya kuruluşta çalışma şartı olmayan adaylar,
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)
Adayların başvuruda bulunabilmeleri için ve daha ayrıntılı bilgi almak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

NOT: Bayan Özel Güvnlik Görevlisi ilanının süresi geçmiştir. Şu anda sadece Erkek özel güvenlik görevlisi alımı aktiftir. Son Başvurular 11 Mart 2016 tarihine kadar gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2016, 05:56

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE