İlköğretim ve Lise Mezunu 3 Bin Personel Alım Başvuruları Bitti Bitecek

Kredi ve Yurtlar Kurumunun yayınlamış olduğu personel alım ilanına göre toplamda 3 bin personele ihtiyaç duyulduğunu ve bu sayıya ulaşmak için alım yapılacağını açıkladı.

İlköğretim ve Lise Mezunu 3 Bin Personel Alım Başvuruları Bitti Bitecek

    Kredi ve Yurtlar Kurumunun yayınlamış olduğu ilana göre en az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği birbirinden farklı pozisyon alımları için toplamda 3 bin personelin kadrolu olarak işe başlayacağı açıklandı.

SON BAŞVURU YARIN

Kredi ve Yurtlar Kurumu başvurular için belirlemiş olduğu son başvuru tarihi 27 Ağustos 2018 (yarın) olarak belirlenerek İŞKUR üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri tarafından yapılacağı belirlendi. 

 Temizlik görevlisi, kalorifer tesisatçısı ve güvenlik görevlisi alımları için adayların en az ilkokul mezunu, vardiyalı çalışmasına engel hiçbir şeyin olmaması, sağlık durumunun elverişli olması gibi şartlar adayların Kredi ve Yurtlar Kurumunun belirlemiş olduğu personel alım ilanına başvuru yapmasını sağlamaktadır. Adaylar belirlenen şartları taşımadığı taktirde başvuru yapsa dahi şartları karşılayamadığından yapmış olduğu başvuru geçersiz sayılacaktır. Detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 07:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih avcı
Fatih avcı - 3 yıl Önce

Başvuruyu internet sitesinden yapabiliyormuyuz?