İlköğretim Mezunu 12 Temizlik İşçisi (Kamu Personeli) Alınacak!

Balıkesir Erdek Belediyesine süreli işçi alımı (kamu personeli) yapılacak. İŞKUR üzerinden açıklanan ilana göre başvurularda ilköğretim mezunu olmak yeterli olacak. Adayların başvurularda hangi şartları taşımaları gerekiyor? Başvurular ne zaman sona erecek. İşte son detaylar.

İlköğretim Mezunu 12 Temizlik İşçisi (Kamu Personeli) Alınacak!

İlköğretim mezunu olan 12 süreli kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden açıklanan memur alım ilanına göre Balıkesir Erdek Belediyesinin personel ihtiyacının giderilmesi için 12 kişilik ilan açıklandı. Temizlik işçisi kadrosunda sokak, park, temizliğinde görevlendirilecek olan adayların ilköğretim mezunu olmaları istenildi.

12 PERSONEL ALINACAK;

Başvurular şahsen ya da internet üzerinden yapılabilecek. Erdek Belediyesinde görev almak isteyen adayların ilan tarihinden 10 gün içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Noter huzurunda belirlenecek olan personeller talep sayısından 3 katı kadar belirlenerek, asil ve yedek adaylar tespit edilecek. Kura sonrasında yazılı /sözlü sınava katılmak isteyenlere daha sonra sınav tarihi duyurulacak.

Adayların daha önce aldıkları çöp toplama personel eğitim belgesine sahip olmaları ve 1 kasım tarihine kadar Erdek Belediyesine belgeleri tespit etmeleri gerektiği belirtildi. Belirtilen sürede evrak teslim etmeyenlerin Kura çekiminde ismi yer alamayacağı ve Kura çekimi tarihinin ise 2 Kasım 10:00'da olduğu belirtildi.

İlana erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 21:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamuran akkoc
Kamuran akkoc - 2 yıl Önce

Cöpcü için bile çöp toplama belgesi diyorlar yazıklar olsun ya