İl Özel İdaresi KPSS Şartı Olmadan Kura İle 780 Personel Alımı Yapacak!

Siirt İl Özel İdaresine 780 personel alımı yapılacak. Adaylardan başvurularda KPSS şartı aranmayacak. Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak olan personel alım ilanına göre İl Özel İdaresine personel alım başvuruları başladı.

İl Özel İdaresi KPSS Şartı Olmadan Kura İle 780 Personel Alımı Yapacak!

İŞKUR üzerinden yapılacak olan TYP personel alım ilanına göre Siirt İl Özel İdaresine 780 personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylardan KPSS şartı aranmayacak. Türkiye İş Kurumu tarafından yeni açıklanan ilana göre belirli süreli olarak istihdam edilecek olan personel alımında adaylardan hangi başvuru şartları aranacak. Başvurular ne zaman bitecek?

BAŞVURU DETAYLARI;

İl Özel İdaresine 780 TYP alımı başvuruları başladı. İŞKUR tarafından açıklanan ilana göre Noter Kurası ile belirlenecek olan personellerin başvuruları 17 Ağustos tarihine kadar alınmaya devam edilecek. Buna göre adayların Siirt Özel İdaresi Kooperatifler Mahallesi Kurtalan Yolu üzerindeki adresinde görev alacaklar.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak Siirt Merkez'de çalışacak olan 104 gün süreli alımda günlük çalışma saati 7.5 olarak belirlendi. Buna göre adayların 13 Ağustos tarihinde başlayan başvuruları 17 Ağustos tarihine kadar alınmaya başlanacak.

İlan detayları için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 22:05

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Bu ne kardeşim 780 personel fazla değilmi siirtin nüfusu kadar personel alımı çok saçma aq

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Maaş ne kadar. Asgari ücret mi.

Ramazan
Ramazan - 2 yıl Önce

He kardeşim sen köyde yaşıyorsun galiba nüfus u kadar eleman alını mi var