İl Emniyet Müdürlüğü Lise Mezunu Büro İşçisi Alımı Gerçekleştiriyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana göre İl Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için lise mezunu Büro İşçisi alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve diğer nitelikler haberimizde yer almaktadır.

İl Emniyet Müdürlüğü Lise Mezunu Büro İşçisi Alımı Gerçekleştiriyor

Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanan ilana göre Mardin İl Emnieyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak için Büro İşçisi alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilana başvuru yapacakak adaylar belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir. İşte detaylar:

İLANIN DETAYLARI:

Meslek: Büro İşçisi

Çalışma Adresi: 13 Mart Mah. Yenişehir Mardin Emniyet Mardin / MERKEZ

Öğrenim Seviyesi: En az lise mezunu

Çalışma Şekli: Daimi/ Tam süreli

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Mardin İl Emniyet müdürlüğü işçi alım ilanına başvuru yapacak adaylar öncelikle belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar. Bu doğrultuda Engelli olan bay bayan adaylar başvuru yapabilirler. Adaylardan genel olarak, 2016 veya 2018 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme SInavından EKPSS puanı almış olmak, En az lise ve en fazla lise mezunu ( ortaöğretim ve dengi ) olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adyalar başvurularına 13 Eylül 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylara 10 gün başvuru süresi verilmekte ve adaylar başvurularını en geç 24 Eylül 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerkemektedir.

Adaylar başvurularını son başvuru gününe kadar İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. İlgili ilana Türkiye İşKurumu üzerinden İlan Numarası 00004641223 ile ulaşabilirler.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 07:42

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE