İçişleri EGM Pilot Personel Alımı Başvuruları Başladı!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğüne pilot alımı yapılacak. 2018/8. dönem sözleşmeli pilot istihdamı için açıklanan devlet personel başkanlığı üzerinden adaylara duyurulan ilanda başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer detaylar haberimizde..

İçişleri EGM Pilot Personel Alımı Başvuruları Başladı!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğüne pilot alımı yapılacak.

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden adaylara duyurulan personel alım ilanına göre Emniyet Hizmetleri dışında kalan diğer hizmet sınıfındaki personel kadrolarında istihdam edilmek üzere Havacılık Dairesi Başkanlığına 1 kişilik uçak pilotu alımı yapılacağı duyuruldu.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların başvurularda taşıması gereken şartlar şu şekilde; 657 sayılı DMK'nın 48. maddesindeki genel şartları taşımaları, Türkiye genelindeki uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmeleri, sözlü sınavdan başarılı olmaları, güvenlik soruşturması, arşiv araştırmasından olumlu sonuçlandırılmaları şartları aranacak. Temel pilotaj sertifikasına tip intibak belgelerine, ve istenilen diğer belgelere sahip olmak, başvuru özel şartlarını taşımak gerekmektedir.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Başvurular 18 Şubat tarihinden itibaren yapılabilecek. Son başvuru tarihi sie 2 Şubat tarihine kadar devam edecek. Buna göre adaylar bulundukları illerdeki İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüklerinden başvuru yapabilecekler.

Başvuru yapan adaylardan başvuru şartlarını taşıyanlar için sözlü sınav ile uygulama sınavı yapılacak. Adayların sözlü sınavlarda ve uygulama sınavlarında başarılı olmaları gerekli olacak.

İlan detayları için tıklayın

Diğer personel alımlarından ve gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirerek, sosyal medya siteleri üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE