İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU Jandarma Askeri Personel Alımı İçin Önemli Açıklama Yaptı!

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığına askeri personel alımı için önemli açıklama geldi. Bakan Süleyman SOYLU JGK'ya beklenen uzman erbaş alımları ve askeri personel alımlarının ne zaman yapılacağına ilişkin önemli açıklamaları haberimizde..

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU Jandarma Askeri Personel Alımı İçin Önemli Açıklama Yaptı!

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığına askeri personel alımları için uzman erbaş alımları ve sivil personel alımları beklenmekte! Adaylar bu alımların ne zaman yapılacağını merakla sormaktalar. Bugün Jandarma Genel Komutanlığına personel alımlarına ilişkin önemli değerlendirmeler geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi açılış töreninde bazı değerlendirmelerde bulundu. Subay, astsubay alımlarında Sahil Güvenlik Akademisine 7381 kişi daha alınacağını müjdeledi.

ALIMLAR 2019'DAMI OLACAK?

Bakan Süleyman SOYLU yaptığı konuşmalarda Jandarma Genel Komutanlığına personel alımlarının önemli ölçüde 2019 yılında alım yapılacağını aktardı.

Diğer yandan Ağustos ayında açıklanan yüz günlük eylem planında jandarma Genel Komutanlığına10 Bin 750 askeri personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz aylarda 2018/1 personel alımları tamamlandı ve 7 Bin 800 personel istihdamı daha yapılması beklenmekte. Personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 09:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre aydın
Emre aydın - 2 yıl Önce

Kpss şartı olacakmiiiiii??????

Oğuzhan MAZ
Oğuzhan MAZ - 2 yıl Önce

SEVGİLİ BAKANIM BEN OĞUZHAN MAZ

Muhammed yeşilbağ
Muhammed yeşilbağ - 2 yıl Önce

İnşallah lise mezun alımı olur

Utku
Utku - 2 yıl Önce

Sayin Bakanim sizden ricamiz yas sinirini 19 yapmanizdir,

Mehmet iyli
Mehmet iyli - 2 yıl Önce

Sayın Bakanım bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak ?