Havelsan Lisans Mühendis Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Neler?

Havelsan Lisans mezunu mühendis alımı yapacağını belirtti. Konya ve Ankarada çalıştırılmak üzere personel alımları yapılacaktır.Ayrıntılı bilgi sitemizdedir.

Havelsan Lisans Mühendis Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Neler?

Türkiye’nin önemli kurumlarından Havelsan ilgili kariyer sitesinde yayınladığı 2 ilan çerçevesinde mühendis alımı gerçekleştirecek. Bu noktada alım yapılacak olan kadrolarda adayların sağlaması gereken şartlar ve detaylar şu şekilde yer alıyor.

Sistem Mühendisi

Konya ilinde istihdam edilecek olan adayların sağlaması gereken şartlar şunlar: Tercihen MSB Güvenlik Belgesine sahip,Üniversitelerin Bilgisayar ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun,En az 3 yıl tecrübeli, Windows Linux ve Solaris işletim sistemleri kurulumu, yönetimi, izleme ve problem çözme becerisine sahip, Donanım ve Yazılım Sistemlerinin entegrasyonu konusunda deneyimli, ihtiyaçlar kapsamında yazılım kurulumu yapabilme, kontrolü ve testleri konusunda tecrübeli,Donanım bileşenlerinin seçimi konusunda tecrübeli,Oracle Database Yönetimi ve Oracle SPARC mimarili sunucu donanımları konusunda bilgi sahibi,Ağ teknolojileri ve güvenlik duvarı hakkında bilgi sahibi,Sunucu işletim, yedekleme ve sanallaştırma alanlarında deneyimli (Vmware sanallaştırma platformu kurulum ve yönetimi, Active Directory, Exchange ve File Server Sistemleri),Öğrenmeye açık, araştırmacı, meraklı, ekip çalışmasına uyumlu,İyi derecede İngilizce bilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecil edebilme imkânına sahip.

İlana ulaşmak ve online başvuru yapmak için: //bit.ly/381mfNZ

Kıdemli Entegrasyon ve Test Mühendisi

Ankara’da istihdam edilecek olan adayların Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Gereksinim/ister dokümanlarındaki maddelerin doğrulanmasına yönelik dokümantasyon ve test faaliyetlerinde bulunmuş,Elektronik test cihazlarını (osiloskop, spektrum analizör, network analizör gibi) kullanabilen ve bu cihazlarla test icrasını gerçekleştirmiş,Tercihen MIL-STD-810, MIL-STD-461 ve MIL-STD-464 hakkında bilgi sahibi, ilgili standartlarda testler gerçekleştirmiş,Test ölçüm aletlerini kullanarak LabView, Matlab gibi yazılımlarla otomasyon yazılımları hazırlamış,Askerlikle ilişiği bulunmayan,İyi derecede İngilizce bilen şartlarını sağlaması gerekmektedir.

İlana ulaşmak için: //bit.ly/2OrMeX9

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE