Havelsan Farklı Alanlarda Personel Alımı Gerçekleştirecek

Havelsan İnsan kaynakları tarafından yayımlanan bir ilanda 10 farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Havelsan Farklı Alanlarda Personel Alımı Gerçekleştirecek

Havelsan insan kaynakları tarafından yayımlanan ilanda alım yapacağı pozisyonlar; "Sistem mühendisi, proje izleme mühendisi, yazılım mühendisi, sinyal işleme mühendisi, sistem entegrasyon mühendisi, donanım müh. (yük kontrol sistemi için), sistem müh., sistem mühendisi (aerodinamik), yazılım mühendisi (devops, HLA), yazılım mühendisi"

Başvuru yapacak kişilerin pozisyona göre genel olarak istenilen şartlar ilgili üniversite bölümlerinden mezun olması, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engelinin bulunmaması, erkek adayların askerlik yapmış olması veya en az üç yıl tecilli olması, pozisyona göre ise ortalama 2-3 yıllık bir deneyimin olması gerekiyor.

Havelsan' a iş başvurusu yapmak ve ilan detaylarını incelemek için söz konusu kurum'un resmi web sitesini ziyaret edip, Kariyer menüsüne tıklayıp sol tarafta İş ve staj başvurusu menüsünü seçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 23:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE