Hastane, Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezlerine 295 Personel Alınacak!

Hastanelerin farklı birimlerine, Bakım evine ve Rehabilitasyon merkezlerine 293 personel alımı yapılacak. Başvurular işkur üzerinden yapılacak. İşkur kamu ve özel firma ilanları haberimizde..

Hastane, Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezlerine 295 Personel Alınacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden hastanelerin farklı birimlerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımları yapılacak. Diğer yandan huzur evi ve rehabilitasyon merkezlerini personel ihtiyaçlarının giderilmesi için İŞKUR üzerinden çok sayıda ilanlar açıklandı.

HASTANELERE 211 PERSONEL ALINACAK;

Türkiye genelindeki hastanelerin açtığı personel alımlarında beden işçisi, ebe, inşaat işçisi, temizlik görevlisi, hemşire, bulaşıkçı, yönetici reklam ve halkla ilişkiler, sekreter, bilgi işlem destek personeli, kasiyer, muhasebe görevlisi, oto park görevlisi sağlık personelleri kadrolarında alımlar yapılacak. Bu alımlarından en çok beden işçisi ve inşaat işçisi kadrosundaki alımlar 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. inşaat işçisi kadrosuna erişmek için ilan numarası: 00005297148

BAKIMEVİ 31 PERSONEL ALIMI;

Gündüz ve akşam bakım evi müdürlülüklerine yönetici idareci ve teknik karolarda alımları devam ediyor. Aşçı, okul müdürü, büro memuru, fizyo terapist, hemşire, okul öncesi öğretmen, psikolog, sağlık teknikeri, hastan yaşlı ve bakım elemanı, sosyal hizmet uzmanı, temizlik görevlisi, çocuk gelişim uzmanı kadrolarında alımlar devam ediyor.

REHABİLİTASYON MERKEZLERİNE 53 PERSONEL İSTİHDAMI;

Türkiye genelindeki rehabilitasyon merkezlerine aşçı, destek personeli, yazılım geliştiricisi, sosyal hizmet uzmanı, teknik ressam, ingilizce öğretmen, özel eğitim öğretmeni, Almanca, Fransızca dallarında yabancı dil öğretmeni ve hasta yaşlı bakım personelleri alınacak.

Başvurular işkur üzerinden yapılacak. İlanlara erişmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden iş yeri unvanına giriş yaparak aratma yapmak yeterli olacak.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 18:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE