Halk Bankası 2015 Yılında Bin Personel Alacak

Halk Bankası 2015 Yılında Bin Personel Alacak Bu dönem sermayesinde artırıma giderek 1 milyar TL’ye ulaştıran katılım bankacılığına girecek olan Halkbank hedeflerini açıkladı! Katılım bankası olduğunda 150 şubeye ulaşmayı hedefleyen Halkbank, bin kişilik istihdam sağlamayı amaçladığını açıkladı! Geçtiğimiz hafta Katılım Bankacılığına gireceğini açıklayan Halkbank hedeflerini şimdiden belitlemiş

Halk Bankası 2015 Yılında Bin Personel Alacak

Halk Bankası 2015 Yılında Bin Personel Alacak

Bu dönem sermayesinde artırıma giderek 1 milyar TL’ye ulaştıran katılım bankacılığına girecek olan Halkbank hedeflerini açıkladı! Katılım bankası olduğunda 150 şubeye ulaşmayı hedefleyen Halkbank, bin kişilik istihdam sağlamayı amaçladığını açıkladı! Geçtiğimiz hafta Katılım Bankacılığına gireceğini açıklayan Halkbank hedeflerini şimdiden belitlemiş. Halkbank genel müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu katılım bankasına girmek için 1 milyar TL sermaye ve hedefteki 150 şubesi ile başarının sınırlarını zorluyorlar. 2015 ve 2020 yılları için büyüme planını yeniden belirlediklerini açıklayan Taşkesenlioğlu bilanço hedefinin 100 milyar dolar olarak yeniden düzenledi. Taşkesenlioğlu katılım bankası olarak zamanla ülkemizin bütün illerinde hizmet vereceğini açıkladı.

BİN KİŞİLİK KADRO! Taşkesenlioğlu hedeflerini şu sözleri ile ifade etti ‘’ Bankacılık alanındaki 76 yıllık birikimimizle bankacılığın yeni bir kolunda faaliyet göstermekten mutluluk duyuyoruz. Katılım bankacılığı konusunda yaptığımız atılımla sektörün büyümesine katkıda bulunurken istihdama da katkı sağlamayı hedefliyoruz. 150 şubeye ulaşmasını beklediğimiz katılım bankamızda bin kişinin üzerinde istihdama ulaşacağız. Halkbank ailesi olarak katılım bankacılığı sektöründe önemli bir oyuncu olacağız." SİGORTAYA ORTAK GÜÇ ARAYIŞI Sigorta konusunda da ilerlemelerini geliştirmeyi hedeflediğini açıklayan Taşkesenlioğlu gelecekte önemli yenilikler beklediklerini ve bu alanda uluslar arası bir iş ortağı ile birlikte çalışmak için arayış içinde olduklarını belirtti! HEDEF DÜNYADAKİ EN İYİ BANKALARI ARASINDA KENDİMİZİ GÖSTERMEK! 100 milyar doların üstündeki sermaye hedefi ile Taşkesenlioğlu marka ve piyasa değerini arttırarak dünyadaki ilk 150 banka arasına girmeyi hedeflediğini söyledi. 5 yıl inde de Halkbank’ın sektörün en dinamik bankası olmasını devam ettireceğiz şeklide açıklama yapan Taşkesenlioğlu ilk aşamada dünyadaki ilk 150 banka içerisinde olmayı hedeflediğini söyledi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE