Hakim ve Savcılar Kurulu 45 Personel Alımı İçin Başvurularda Son Gün!

Hakim ve Savcılar Kurulu geçtiğimiz günlerde bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda kamu personeli alımı yapacağını ilan etmişti ve başvurularda son güne gelindi. İşte başvuru şartları ve detaylar şöyledir.

Hakim ve Savcılar Kurulu 45 Personel Alımı İçin Başvurularda Son Gün!

Hakim ve Savcılar Kurulu personel alımı yapıyor. Hafta başında yayımlanmış olan ilana göre farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 45 kişilik boş kadro ile alım yapılacak ve başvurularına 18 Şubat 2019 tarihinde başlamış olan ilan için başvurularda son güne gelindi. İşin Olsa ekibi olarak söz konusu ilan için sizlere bilgi veriyoruz. Henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar için başvurularda son güne gelindi.

45 PERSONEL ALIMI YAPILIYOR!

Hakim ve Savcılar Kurulu bünyesine toplamda 45 kişilik boşluk ile, 21 temizlik görevlisi, 5 Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, 1 Sıhhi Tesisatçı/ Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, 1 bahçıvan/ Peyzaj Bahçıvanı, 1 Elektrikçi ( Genel ), 1 Mobilyacı ve 15 Şoför ( Yolcu Taşıma ) olmak üzere toplamda 45 kişi alınacak. Ayrıca Şoför pozisyonu için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak olup diğer pozisyonlar için KPSS şartı aranmayacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Başvurularına 18 Şubat 2019 ( Pazartesi ) itibari ile başlamış adaylar için başvurular 22 Şubat 2019 tarihinde sona erecek. henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi başvuru adresi olan https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak.

Başvurusunu yapmış olan adaylar için nihai liste İŞKUR tarafından belirtilecek ve HSK'na gönderilerek kura çekimi yapılacak. İlgili kura çekimi 05 Mart 2019 tarihinde saat 10:00 da Hâkimler ve Savcılar Kurulu konferans salonunda noter huzurunda yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEYDİ?

HSK için adaylar başvurularını yapabilmek için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, alımlar Ankara ilinde yapılacağı için Ankara ilinde ikamet ediyor olmak, Şoför kadrosu için Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak gibi nitelikler aranacaktır. İlan hakkında detaylara ulaşmak için ve nasıl başvuru yapılacağı hakkında bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Yayımlanacak diğer personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını telefonunuza indirerek anında ilanları telefonunuza ücretsiz olarak bildirim alabilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 10:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE