Gişe İşlemlerinde Çalışacak Personel İlanları

Türkiye üzerinde pek çok banka işlem görmektedir. Bankaların bünyesinde çalışabilecek deneyimli olmasına bakılmaksızın pek çok gişe yetkilisi alımları yapılacağı açıklandı. Açıklanan gişe yetkilisi ilanlarını sizler için derledik...

Gişe İşlemlerinde Çalışacak Personel İlanları

Türkiye üzerinde bulunan birbirinden farklı isimler ile bankalar bulunmaktadır. Kendi bünyelerinde çalışmak isteyen birbirinden farklı bankalar tarafından açıklanan Gişe İşlemleri Yetkilisi Alımları sizler için derledik. Gişe yetkilisi bünyesinde çalışabilecek adaylar bankaların belirlemiş olduğu kontejanlara göre başvuru da bulunabilmektedir. 

PERSONEL ALIMI İLANI VEREN BANKALAR

Pek çok banka kendi bünyesinde çalıştırmak üzere Gişe Yetkilisi pozisyonlarında çalıştırmak için pek çok alanda personel alım ilanı yayınlamıştır. Farklı şehirlerde bulunan bankalari alımın yapılacağı şehirlerde personellerini görevlendireceğini açıkladı. Gişe Yetkilisi için personel alım ilanlarını açan bankalar arasında, Akbank, Burgan Bank, HSBC Bank, Aktif Yatırım Bankası ve Türkiye Ekonomi Bankası yer almaktadır. 

PERSONEL İLANLARINA BAŞVURMA YOLLARI

5 farklı banka kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere açıkladığı gişe yetkilisi personeli alımı için başvurularını kendi sitleri tarafından yönlendirilen kariyet sitelerinden yapılacağını açıkladı. Başvuruacak adaylar başvuru şartlarına göre başvurularını yapabilmektediler. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Her bankanın kendi bünyesi için belirlediği özel şartlar olsada gişe yetkilisi personel alımında sizlere sunulan genel şartlar şu şekildedir; T.C vatandaşı olamk, istenilen eğitim şartını yerine getirmek, sağlık sorununun bulunmaması, erkek adayların askerlik ile ilişkisinin kesmiş olması, ekip çalışma sistemine yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli olan adaylar personel alım ilanına başvuruda bulunabilmektedirler.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 21:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muammer durmaz
Muammer durmaz - 2 yıl Önce

Lise mezunuyum ben katilsam olurmu lütfen yardimci olurmusunuz

Betül Turhan
Betül Turhan @Muammer durmaz - 2 yıl Önce

Neye katılsaniz olur mu?

Sibel Özdaş
Sibel Özdaş - 2 yıl Önce

Bende bu sektörde çalışmak istiyorum napmam gerekiyor nereye başvurabilir im

Ismail
Ismail - 2 yıl Önce

Is ariyorum