Garanti Bankası En Az Lisans Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Garanti Bankası kendi bünyesi içerisinde kurmuş olduğu ekibi ile kaliteli hizmet potansiyelini her zaman sürdüren Garanti Bankası geçtiğimiz günlerde de farklı kariyer siteleri üzerinden açmış olduğu personel alım ilanlarıyla da kadrosunu güçlendirmeye amaçlıyor. Personel ilanını sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

Garanti Bankası En Az Lisans Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Garanti Bankası'nın resmi internet sitesi ve birçok kariyer sitesi üzerinden yayınlanan personel ilanları kapsamında farklı şehirlerde bulunan Garanti Bankası kurumlarına personel alımı yapılacağını ve bu yapılacak alımlarda belirlnen özel şartların etkili olacağı kadar Garanti Bankası kriterleri tarafından belirlenen genel şartlarında etkili olacağı belirtildi. Belirtilen şartları bünyesinde barındırdığını düşünen adayların belirlenen pozisyonlara başvuru yaparak Garanti Bankası bünyesinde çalışabilme ihtimalleri doğmaktadır.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK POZİSYONLAR ve DETAYLARI

Garanti Bankası tarafından farklı kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlar neticesinde farklı pozisyonlar için personel alımı ilanları verildi. Belirtilen şartları taşımaları halinde başvuruda bulunulabilecek kadrolar şu şekildedir; " Telefon Bankacılığı Müdürü (Sivas/2, İstanbul/1), Güvenlik Görevlisi (İstanbul/1), Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi (Van/1, Batman/1), Tahsilat Stratejileri Yetkilisi (İstanbul/1), Web Siteleri Yönetimi (İstanbul/1), Uyum Test ve Metodoloji Yönetimi (İstanbul/1)" olarak adayların seçimlerine sunulmuştur.

BAŞVURU ŞARTLARI

Garanti Bankası bünyesinde çalışmak için başvuru yapacak olan adaylar, belirtilen ilanların belirlemiş olduğu özel şartlar ilandan ilana farklılık göstermektedir. Belirlenen özel şartların haricinde adaylar için belirlemiş olduğu genel şartlar şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, istenilen eğitim seviyelerine gelmek (En az üniversite mezunu), erkek adayların askerlik ile ilgili bir sorunu kalmaması, belirtilen özel şartları sağlıyor olmak, adaylardan istenilen güvenlik soruşturmasından olumlu geçmek, adli sicil belgesinin temiz olması" adaylardan istenilen genel şartlardandır.

Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/garanti-bankasi-5100-29983

YORUM EKLE