EÜAŞ KPSS 60 Puan İle 189 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Elektrik Üretim Anonim Şirketi personel alımı yaptığını duyurdu. Farklı pozisyonlarda alınacak personeller en az lise mezunu olmak zorundadır. İşte diğer detaylar.

EÜAŞ KPSS 60 Puan İle 189 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Elektrik Üretim Anonim Şirketi 07 Nisan 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel eksikliğini gidermek amaçlı 189 kişilik boş kadro ile Makina Tamir Bakım Teknisyeni alacak. Alımlar Türkiye İş Kurumu Aracılığı ile gerçekleştirilecek. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı ve Eğitim şartı aranancak. 

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLAR ARANACAK:

Elektrik Üretim Anonim Şirketi alım yapacağı 189 kişilik kadro ile adaylardan, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları ve Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin "Makine, Makine Teknolojisi, Motor, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, TornaTesviye, Metal İşleri, Makine Bakım Onarımcısı, CNC, Bilgisayar Destekli Makina" bölümü mezunu olması şartları aranacaktır. Bu şartlara uygun olunması dahilinde adayların başvuruları kabul edilecektir. Alım yapılacak yer ise, Kahramanmaraş ilinde bulunan Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğü dür. 

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ :

Elektrik Üretim Anonim Şirketi Makina Tamir Bakım Teknisyeni alımı ilanına başvuru yapacak adaylar ilanın duyurusu yapıldıktan sonra 10 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir. Yani 07 Nisan 2017 tarihinde başlamış olup en geç 17 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Başvurular, Türkiye İş Kurumu şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır. İlanın detaylarını, başvuru siresini ve ilanın takibini Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 20:49

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 3 yıl Önce

açık ve mülakatlı alımlar torpildirrrrrrrrrr