ETİ Şirketler Grubu En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

ETİ Şirketler Grubu yayımlamış olduğu açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

ETİ Şirketler Grubu En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor
Ülkemizin en büyük ve en çok tanınan kuruluşları arasında yer almakta olan ETİ Şirketler Grubu yayımlamış olduğu açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Alım ilanları ve açık pozisyonlar hakkında resmi internet sitesi aracılığı ile duyuru yapmakta olan ETİ Şirketler Grubu yine interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile de açık pozisyonlarını kamuoyuna duyurmaktadır.

ETİ Şirketler Grubu, interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile ilan etmiş olduğu 20'den fazla açık pozisyon için personel alımı gerçekleştirecektir. Peki ETİ Şirketler Grubu hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak.

Açık Pozisyon Sayısı: 20'den Fazla

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


ETİ Şirketler Grubu interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile 20'den fazla açık pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için ETİ Şirketler Grubu personel alımı gerçekleştirecek.

Güvenlik Görevlisi
Satınalma Mühendisi
Doğu Akdeniz Bölge Muhasebe Memuru
Kalite Güvence Teknisyeni
Bilgi Güvenliği Uzmanı
Analitik Kimyager
Modern Kanal Satış Temsilcisi
Mekanik Bakım Teknisyeni
İç Denetçi
Planlama Mühendisi
Ürün Geliştirme Mühendisi

Yukarıda bulunan pozisyonlar başta olmak üzere 20'de fazla kadro için personel alınacak.

NASIL MÜRACAAT EDİLİR

ETİ Şirketler Grubunun alım yapacağı 20'den fazla pozisyona müracaat etmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve nitelikler hakkında bilgi sahibi olarak gerekli müracaatlarını yine o site üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/kFB2OH
Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 09:47

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE