Eti Maden İşletmeleri 152 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki personel eksikliği için farklı bölgelerden toplamda 152 kişilik kadro ile personel alımı yapacağını belirtmişti. Ancak başvurular sona ermektedir. İşte detaylar.

Eti Maden İşletmeleri 152 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Eti Maden İşletmeleri geçtiğimiz günlerde alım duyurusu yayaımlamıştı. Duyuruya göre, Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı bölgelerden toplamda 152 kişili kkadro ile kamu personeli alıyor. Alımlar Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacak ve buna göre adaylar başvurularınıda İŞKUR a yapmaları gerekmektedir. Eti Maden İşletmeleri ilanı Türkiye İş Kurumu sayfasında 28 Eylül 2017 tarihinde yayımlanmıştı ve adaylar en geç başvurularını 09 Ekim 2017 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Eti Maden İşletmeleri yukarıda da belirttiğimiz üzere farklı illerden alım yapıyor. Buna göre Eti Maden İşletmeleri,

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) Lise ve Dengi Okullardan, 8 Kimya, 8 Elektrik, 2 Elektronik, 6 Endüstriyel Otomasyon, 16 Torna, 18 Metal, ve 20 Makine bölümlerine toplamda 78 İşçi alacak.

Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) Lise ve Dengi Okullardan mezun, Metal Teknolojisine 5, Makine Teknolojisine 5, Tesisat Teknolojisi 4, Motorlu Araçlar Teknolojisi 10, Elektrik 7, Elektronik 2, Endüstriyel Otomasyon 5, İş Makineleri 7, kimya 4, Bilişim Teknolojisi 5 ve Proses işçi olarak 6 kişi olmak üzere toplamda 60 personel alacak.

Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü 2 ve Lise ve Dengi Okul Kimya Bölümü 12 olmak üzere toplamda 14 personel alınacak. 

Olmak üzere Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü farklı bölgelerde toplamda 152 kamu perosneli alıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2017, 10:40

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
mst
mst - 3 yıl Önce

basvuru sonucları ne zaman acıklanır listeye ulasamadık hala..

Sedo
Sedo - 3 yıl Önce

Sonuçlar ne zan aciklanacak