Eti Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! Şartlar Nedir?

Eti gıda şirketi güvenlik görevlisi alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu. Başvuru şartları, başvuruya ait bilgiler haberimizde.

Eti Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! Şartlar Nedir?

Eti gıda firması bünyesinde görevlendirmek üzere güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Eti gıda şirketinde güvenlik görevlisi olarak görev almak isteyen adaylar haberimizden gerekli ilan bilgilerini alabilirler.

ETİ GÜVENLİK ALIMI ŞARTLARI NEDİR?

Güvenlik görevlisi alanında en az 2 sene deneyimli, özel güvenlik yasasına hakim olan, Eskişehir ilinde görev yapacak, ofis programlarını kullanabilen, silahlı güvenlik kartına sahip olmak, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına uygun, askerlik ile ilgisinin olmaması aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Adaylardan istenen iş tanımı ise iş yeri park yerini ve araç trafiğini kontrol altına almak ve düzenlemesini sağlamak, hammadde, yarı mamul, personel, ziyaretçi ve araç giriş çıkışları sırasında kontrol etmek ve güvenliğini sağlamak gibi şartlar aranmaktadır.

ETİ GÜVENLİK ALIMI İLANINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Eti güvenlik görevlisi alımı ilanı için adayların https://www.kariyer.net/is-ilani/eti-sirketler-grubu-guvenlik-gorevlisi-eskisehir-2221915 adresine giderek incelemeleri yapması ve üye girişi, üye kaydı oluşturarak güvenlik alımı ilanına başvuruda bulunabilirler.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 11:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE