Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 26 Daimi Kamu Personeli Alıyor!

Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı tarafından hazırlanan 26 daimi kamu personeli alımı ilan İŞKUR aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu.

Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı 26 Daimi Kamu Personeli Alıyor!
Faaliyetlerini sürdüren kamu kurumları ve kuvvet komutanlıkları açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmektedir. Personel alımları genel olarak İŞKUR ve Devlet Personel Başkanlığı tarafından kamuoyuna duyurulmaktadır.

Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı tarafından hazırlanan kamu personeli alımı ilanı İŞKUR üzerinden kamuoyuna duyuruldu. Buna göre Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 26 daimi kamu personeli alımı yapacak. Peki detaylar nedir? Kimler başvuru yapabilir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Komutanlık: Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı
Alınacak Personel Sayısı: 26
Alınacak Pozisyon: Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde Motor)
Son Başvuru: 17 Mayıs 2017
Mezuniyet: Lise

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR


Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı tarafından yayımlanan ilan ile 26 daimi uçak bakım teknisyeni (gövde motor) personeli alımı yapacak. Peki kimler başvuru yapabilir.
Lise ve Dengi Okul Uçak Bakım Teknisyenliği ve Gövde Motor Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Uçak Bakım Teknisyenliği ve Havayolu Tekn. (Gövde Motor) Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Uçak Gövde Motor Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Başvuru yapacak olan adayların yukarıda belirtilmiş olan bölümlerden mezun olması gerekmektedir.  Aranacak şarltar ise 1-SGK tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından uçak bakım, imalat faaliyetinde UÇAK BAKIM TEKNİSYENİ mesleğinde çalıştırılmasında sakınca bulunmadığına ilişkin sağlık raporu getirmesi. 2-Başvuru tarihi itibarıyla geçmişe yönelik 5 yıl içinde, YDS,KPDS, ÜDS İngilizce yabancı dil sınavlarından birine katılarak en az 40 (kırk) puan almak . ÖSYM tarafından onaylanmış yabancı dil sınavları ve puanları ile eşdeğerlikleri olan sınavlara(ÖSYM tarafından 2016 yılında eşdeğerliği kabul edilerek yayınlanan )CPE,CAE,TOEFL IBT,PTE Akademik sınavlarına katılıp , 40 puana eşit sayılan notu alanların da sınav başvuruları kabul edilecektir olarak duyuruldu.

BAŞVURULAR

Başvurular 17 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapılmakta olup yine adaylar aşağıda ki link aracılığı ile de başvurularını gerçekleştirebilir.

https://goo.gl/YphYk6
TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müzeyyen ulutabanca
Müzeyyen ulutabanca - 3 yıl Önce

Oğlum kapeseden seksen üç nokta alı aldı
Nezan iş alımı olaçak rica etsem öğrene bilirmiyim
Ben kaser hastasıyım oğlumun iş imkanı istiyorum
Dil kaseriuim anne olrak rica etsem öğrene bilirmiyim 05382270550 numaram rica etsem öğrene bilirmiyim mamalar besleniyorum rica etsem öğrene bilirmiym