Erzurum Valiliği 150 Bekçi Alım İlanı yayımladı!

Bekçi alımları yayımlanmaya devam ediyor. Son dakika olarak Devlet Personel Başkanlığı tarafından Erzurum Valiliğinin ilanı da Yayımlandı. 150 Bekçi alınacak.

Erzurum Valiliği 150 Bekçi Alım İlanı yayımladı!

Erzurum Valiliği büyesine bekçi alımı yapacağını belirtti. Erzurum Valiliği bünyesindeki bekçi ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı ilçelerine toplamda 150 kişilik kadro ile Çarşı ve Mahalle Bekçisi alacak. Erzurum Valiliği, Aziziye Kaymakamlığına 20 Bekçi, Palandöken Kaymakamlığına 60 Bekçi ve Yakutiye Kaymakamlığına 70 Bekçi olmak üzere toplamda 3 kaymakamlığına 150 çarşı ve mahalle bekçisi alacak.

Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmak, Erkek olmak, 30 yaşından büyük olmamak, Askerlik görevini yapmış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Başvuru yapacağı il ve ilçede en az bir yıldır ikamet ediyor olmak, En az 167 cm boyunda olmak, Herhangi bir hastalığa bağımlı olmaksızın Beden kitle indeksi 18 ile 27 arasında olmak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak şartları aranmaktadır.

Adaylar yukarıdaki nitelikleri taşımaları durumunda başvurularını, 08 Kasım 2017 tarihi ile 22 Kasım 2017 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Buna göre başvurular, Erzurum Valiliği ilçe emniyet müdürlüğüne 08:30 ile 17:00 saatleri arasında hafta içi şahsen yapılması gerekmektedir. İlanın tam metnine ulaşmak isteyen adaylar Buraya Tıklayarak ilana ulaşabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak sibirlioglu
Burak sibirlioglu - 3 yıl Önce

Bizi almazlar o 150 kisi simdiden hazirdir bile

Adem
Adem - 3 yıl Önce

Bu memleketi ne kadar sevdikçe hep bir Kıritere takıldık yine küsmedik devletimize ama bu maddeyi koyandan sırat köprüsü başında bekleyip alacağım

yakup sert
yakup sert - 3 yıl Önce

ek teki dilekçe yi bulamıyorum

Muhammed
Muhammed - 3 yıl Önce

Arkadaş nedir bu yaş sınırı emeklilik yaşı 65 işe giriş yaş sınırı 30 böyle bir saçmalık olamaz

gülay
gülay - 3 yıl Önce

lisa diploması şartmı diploması olmayanlar açmi kalcaklar çöpçulukte bile lise diplomasi istiyonuz ne yapıcak bunlar

Ferdi kozman
Ferdi kozman - 3 yıl Önce

Ferdi kozman

Ismail akpinar
Ismail akpinar - 3 yıl Önce

Ya bu sinav nezaman aciklanacak torpilliler icin uzatiyorlarsa hakkim haram olsun rabbim hem bu dunyada hemde ahirette sorsun

Orhan küçük
Orhan küçük - 2 yıl Önce

İşim yok işariyorum bulamadim bekcilik işi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim