Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 10 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Aile ve Sosyal Politikalar Erzincan İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilan ile 10 personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 10 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP memur personel alımları yapılmaya devam ediyor. Bilindiği gibi alımlar il müdürlükleri aracılığı ile yayımlanmaktadır. Toplam bin 500 kişilik alımların yapılması beklenmekteyken il il ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile kamuyona duyurulan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 10 kişilik kamu personeli alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Peki kimler müracaat edebilir. Alımlar ne zaman yapılacak ve detaylar nedir?

Alınacak Personel Sayısı: 10 Personel

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde bulunan Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yayımladığı ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 10 personel alımı gerçekleştireceği duyuruldu. Peki alıma kimler müracaat edebilir.

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda müracaat edecek olan adayların sahip olması gerektiği nitelikler belirtilmiştir. Başvurular 20 Mart 2017 - 7 Nisan 2017 tarihleri arasında başvuru yapılacak. Adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/uuNYIa
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 21:01

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE