Enerjisa Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Enerji piyasası dev firması Enerjisa en az lise mezunu olan çok sayıda personel alımı yapacak. Enerjisa farklı unvanlardaki personel alım ilanlarında başvuru şartları ve detayları aktarıyoruz.

Enerjisa Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Türkiye'de 14 ilde 20 milyondan fazla kullanıcıya enerji dağıtımı yapan enerji piyasasının dev firması Enerjisa personel ihtiyacının giderilmesi için en az lise mezunu olan çok sayıda personel alımı yapacak. Buna göre Enerjisa farklı unvanlarındaki personel alımları hangi illerde yapılacak ve adaylar hangi başvuru şartlarını taşımaları gerekiyor?

İşte detaylar..

HANGİ UNVANLARDA ALIM YAPILACAK?

Enerjisa IT Team Leader, Çağrı Merkezi Uzmanı, Aday Mühendis, Yatırım Planlama Uzmanı, Teknik Eğitim Uzmanı, Ticari Kayıplar Uzmanı, Information Security pozisyonlarında alımlar gerçekleştirecek. Buna göre İstanbul, Adana, Ankara, Hatay, Mersin, Gaziantep, Çankırı illerinde görevlendirilmek üzere alım yapılacak olan ilan detayları neler?

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Başvurularda en az lise mezunu olmak, yaş şartında 18 yaşını tamamlamış olmak, başvuru yapılacak olan pozisyonlardaki eğitim şartlarını taşımak gerekiyor. Buna göre Ticari kayıplar uzmanı alımlarında Endüstri Mühendisliği, Elektrik, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. 2 yıl tecrübeli, iyi derecede Office programlarını kullanabilen adayların başvuru yapması isteniyor. Tecrübeli, tecrübesiz adayların başvuru yapabileceği yarı zamanlı- partime gibi çalışma şekline sahip olan başvuru alan pozisyonlarda bulunuyor. Adayların bu pozisyonlara başvuru yapabilmesi için aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak son başvuru tarihinden önce başvuru adımlarını tamamlamaları gerekli olacaktır.

BAŞVURU;

Başvuralar kariyer ilan siteleri üzerinden alınacak. Adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanacak başvuru yapabilirler.

İlana erişmek için: https://goo.gl/FHicmN

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 11:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 2 yıl Önce

Başvurular nasıl ve nerden yapılıyor