Enerjisa Personel Alımı Sürüyor!

Enerjisa kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için personel alımlarına devam ediyor. Personel alımları hangi pozisyonlar için yapılacak?

Enerjisa Personel Alımı Sürüyor!

Enerjisa Enerji A.Ş ülkemizin en büyük firmaları arasında yer alan ve bir çok noktaya enerji hizmeti sağlamakta olup yatırımlarına ara vermeden devam etmekte ve büyüme oranını da geliştirmektedir. Tüm gelişmelerinin yanı sıra personel kadrosunu da aralıklarla güçlendirmek olan Enerjisa kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımları gerçekleştirmekte olup personel alımı ilanları Enerjisa tarafından hazırlanarak kamuoyuna ilan edilmektedir. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Enerjisanın bir çok pozisyon için personel alımı başvurularını sürdürdüğü görülmektedir. Peki enerjisa personel alımları hangi pozisyonlar için yapılmaktadır. Adaylar bu pozisyonlara nasıl başvuru yapılır.

Alım Yapılan Pozisyonlar Nelerdir?

Enerjisa Personel alımı yapılan kadrolara bakıldığında Teknoloji Geliştirme Uzmanı, Ağ Süreç Lideri, Satış Yetkilisi (Kurumsal Müşteriler), Satış Lideri (Özel Müşteriler), Risk ve Nicel Analiz Uzmanı, Regülasyon Uzmanı, Finansal Planlama ve Kontrol Uzmanı, Hazine Uzmanı pozisyonları için personel alımları yapıldığı görülüyor. Peki Enerjisa personel alımlarına müracaatlarını gerçekleştirmek isteyen adayların nasıl bir yol izlemesi gerekiyor? Müracaatlar nasıl yapılır?

Müracaatlar Nasıl Yapılır?

Enerjisa kuruluşunun personel alımına müracaat etmek isteyenlerin hemen aşağıda yer alan linki kopyalayarak tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Buradan adaylar tüm pozisyonları görebilir ve başvurularını CV'leri üzerinden yapabilir. Ancak dikkat etmeleri gereken nokta şudur ki her pozisyon için farklı nitelikler aranıyor bu sebepten dolayı başvuruların yapılmadan öcne adayların hangi pozisyon için aranan şartın ne olduğuna bakması ve nitelikleri uyum sağlıyorsa ona göre müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

https://www.kariyer.net/firma-profil/enerjisa-enerji-a-s-9720-34598

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 17:34
YORUM EKLE