Enerjisa En Az Ortaöğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ortaöğretim mezunu personel alımı yapıyor. Pozisyonlar ile ilana ilişkin bilgiler?

Enerjisa En Az Ortaöğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin özellikle büyük şehirlerde enerji üretim ve elektrik dağıtım konusunda çalışmalar yapmakta olan Sabancı Holding'in önemli firmaları arasında yer alan Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi yeni ihalelere katılmakta, yatırımlarına hızla devam etmekte ve personel alımlarını da gerçekleştirmektedir.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi personel alımları ihtiyaca göre yapılmakta olup Sabancı Holding tarafından Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinde bulunan açık pozisyonlar tespit edilmekte, ilanlar hazırlanmakta ve kamuoyuna duyurulması için Sabancı Holding insan kaynakları bölümü ile iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından hazırlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımının yapıldığı görülüyor.

İLANA İLİŞKİN BİLGİLER NELERDİR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Peki ilana ilişkin bilgiler nelerdir? Buna göre alımları Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi yapacak olup toplam 50'ye yakın kadro için en az ortaöğretim mezunu personel alımının yapıldığı görülmektedir. Adayların en az ortaöğretim mezunu olması, mesleği ile ilgili bilgileri bilmesi, mesai saatlerine uyum sağlayabilir olması gerekmektedir. Peki pozisyonlar ve başvuru detayları nedir?

POZİSYONLAR ile BAŞVURU BİLGİLERİ

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında

İş Uygulamaları Uzmanı, Yatırım/Bağlantı Planlama Uzmanı, Teknoloji Uzmanı, Elektrik Teknisyeni, Proses Teknisyeni(Tufanbeyli), Proje Teknikeri, Elektirk Proses Teknisyeni-Köprü, Laboratuvar Teknisyeni-Tufanbeyli, Mekanik Bakım Mühendisi, &C Bakım Teknisyeni-Bandırma, İşletme Teknisyeni ve Mekanik Bakım Teknisyeni vb. gibi pozisyonlar için personel alımı yapılmakta olup adayların müracaat etmek için (https://goo.gl/pFqC9k) linkini takip etmesi, tüm pozisyonları görüntüleyerek uygun pozisyonu için müracaat etmesi gerekmektedir. Bu linke tıklamayın, linki kopyalayarak tarayıcınıza yapıştırın ve sayfayı açınız.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
ESRA
ESRA - 3 yıl Önce

ELEMAN ALACAKTI MADEN NEDEN O KADAR KİŞİYİ EKMEĞİNDEN ETTİ.
İŞLERİNE GELMİYOR TABİİ.