Enerjisa En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor!

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu çok sayıda personel alımı yapıyor.

Enerjisa En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin dört bir yanında üretim tesisleri bulunan ve her gün milyonlarca liralık işler yapmakta olan Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi yatırımlarına hızla devam ettiği gibi açık pozisyonları içinde düzenli olarak personel alımları gerçekleştirmekte olup bu ilanları Sabancı Holding'in resmi internet sitesinde yer alan açık pozisyonlar, insan kaynaklarından ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurmaktadır.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından hazırlanan ilanların kamuoyuna duyurulması ile yine çok sayıda en az lise mezunu personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Firma: Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi
Açık Pozisyon Sayısı: 45'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinin alım yapacağı pozisyonlara ilişkin ilan bilgisi yukarıda verilmiştir. Buna göre 45'e yakın kadro için çok sayıda personel alımı yapılacak peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

Mobil Vinç Operatörü
Elektrik ve Kontrol ProsesTeknisyeni
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
İşletme Mühendisi
Mekanik Bakım Mühendisi
Harita Teknikeri
Raporlama ve Performans Mühendisi
Yatırım Planlama Uzmanı
Mekanik Proses Teknisyeni
Elektrik Teknisyeni

Yukarıda alım yapılacak bazı pozisyonlar verilmiştir peki başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR

Yukarıda Enerjisa'nın personel alımı yapacağı kadroların bazıları verilmiş olup başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki linkte girmesi ve istediği pozisyonlar için niteliklere bakarak başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/3J1bw7
TÜM PERSONEL ALIMI İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2017, 20:32
YORUM EKLE