Enerjisa En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi yayımlamış olduğu açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Enerjisa En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor
Ülkemizin çeşitli noktalarında üretim bölgeleri bulunan ve özellikle büyük şehirlerin elektrik ihtiyaçlarını karşılamakta olan Sabancı Holding'in şirketi Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi açık pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Alım ilanları hakkında Sabancı Holding tarafından açık pozisyonlar duyurulduğu gibi yine interaktif iş ilanları sitelerinden de duyurular yapılmaktadır.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinin yayımlamış olduğu internet ortamında ki açık pozisyonlara bakıldığında şirketin en az lise mezunu çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak.

Açık Pozisyon Sayısı: 40'a Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi yayımlamış olduğu 40'a yakın pozisyon için personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirilecek.

İşletme Mühendisi
Proses Teknisyeni(Elektrik)
Elektrik Proses Teknisyeni
Mechanical Engineer ( Process Safety)
Elektrik Bakım Teknisyeni (Adana-Tufanbeyli)
Mekanik Bakım Teknisyeni
Kimya Proses Teknisyeni
I&C Bakım Teknisyeni (Tufanbeyli)
Commodity Risk Management Specialist
Saha Satış Yöneticisi
Teknik Eğitim Uzmanı
Malzeme Kalite Kontrol Teknisyeni

Yukarıda ki pozisyonlar başta olmak üzere 40'a yakın pozisyon için personel alınıyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinin yayımladığı 40'a yakın pozisyona başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda verilen linki takip ederek gerekli kadrolara ulaşması ve uygun nitelikli olan kadrolar için müracaatlarını aynı kanal üzerinden kabul etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/swoUNV

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE