Enerjisa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor! Pozisyonlar Nelerdir?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. peki Enerjisa hangi pozisyonlara personel alıyor.

Enerjisa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor! Pozisyonlar Nelerdir?

Ülkemizin en büyük enerji üretim şirketlerinden bir tanesi olan, yatırımlarına hızla devam eden ve yatırımları aracılığı ile yeni ihalelere katılmaya hazırlanmakta olan Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi açık pozisyonları için personel alımları da sürdürmektedir. Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi personel alımı ilanları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımının yapıldığı görülüyor. Peki Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi hangi pozisyonlara personel alımı yapılıyor ve ilan bilgisine ilişkin detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Firma: Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi
Açık Pozisyon Sayısı: 45'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR HANGİLERİDİR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinin alım yapacağı pozisyonlara ilişkin ilan bilgisi yukarıda verilmiştir. Buna göre 45'e yakın kadro için çok sayıda personel alımı yapılacak peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

Mobil Vinç Operatörü
Elektrik ve Kontrol ProsesTeknisyeni
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
İşletme Mühendisi

Mekanik Bakım Mühendisi
Harita Teknikeri
Raporlama ve Performans Mühendisi
Yatırım Planlama Uzmanı
Mekanik Proses Teknisyeni
Elektrik Teknisyeni

Yukarıda alım yapılacak bazı pozisyonlar verilmiştir peki başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Sabancı Holding'in sahibi olduğu Enerjisa şirketi bünyesinde istihdam etmek istiyorsanız hemen aşağıdaki linkleri takip edebilir, buralardan pozisyonlar hakkında bilgi edinebilir, nitelikleri öğrenebilir ve uygun bulduğunuz pozisyonlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

https://goo.gl/3J1bw7
TÜM PERSONEL ALIMI İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kasım kankılıç
Kasım kankılıç - 2 yıl Önce

Ben Şanlıurfa Siverek 1995 doğumluyumEngelli lise mezunuyum 2015 te mezun oldum İşsizim iş arıyorum lütfen bana yardımcı olunuz. Telfon no: 05054666720