Enerjisa Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 40'a yakın kadro için personel alımı gerçekleştiriyor.

Enerjisa Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek
Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirecek. Açık pozisyonlar için Enerjisa ve Sabancı Holding resmi internet sitesi aracılığı duyuru yapmakta olup yine interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonlarını belirtmekte ve bu kanal üzerinden başvuruları kabul etmektedir.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinin interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile ilan ettiği kadrolar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Peki hangi pozisyonlar için Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi personel alımı gerçekleştirecek.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alımı Yapacak

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile ilan ettiği pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
Asset Management Specialist-Reporting
İşletme Teknisyeni
Elektrik Proses Teknisyeni
Proses Teknisyeni(Elektrik)
Elektrik Bakım Teknisyeni
Mekanik Bakım Teknisyeni
İş Mükemmelliği Uzmanı
Intraday Trader
Teknik Eğitim Uzmanı
Satış Kanalları Geliştirme ve Projeleri Yöneticisi
Malzeme Kalite Kontrol Mühendisi
Endüstriyel Network Teknisyeni

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi 40'a yakın farklı kadro için personel alımı gerçekleştirecek. Bu pozisyonlar için bazı nitelikler ve belgeler aranmakta olup müracaat etmek isteyen adaylar aşağıda ki linki takip edebilir.

https://goo.gl/O934EW

YORUM EKLE