Enerji Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü, Savunma Başkanlığı Memur Alımı Yapıyor

Kamu kurumları ile Bakanlıklara yapılacak memur, denetçi, sözleşmeli personel alımlarından 3 kurum için başvuru detaylarını haberimizden bulabilirsiniz.

Enerji Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü, Savunma Başkanlığı Memur Alımı Yapıyor

3 kamu kurumuna memur, denetçi personeli, orman muhafaza memuru alımları yapılacak!

Enerji Bakanlığına denetçi yardımcısı alımı yapılacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 5 kişilik alım için 16 ile 17 Mart tarihleri arasında sınav yapacak. Adaylardan sınava başvuru yapmak isteyenler yaş şartında en fazla 35 yaşında olması gerekmektedir. Adayların 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki genel şartları taşımaları gerekmektedir.

Adayların sınavdan yüz üzerinden 60 puandan az olmamak üzere ortalama 70 puan almaları gerekmektedir. Adayların bu ilana başvurularını 1 Şubat tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

İlan detayları için tıklayın

ORMAN MUHAFAZA MEMURU ALIMI;

Orman Genel Müdürlüğü 2018 yılı orman muhafaza memuru alım ilanında başvurular devam ediyor. Adayların KPSS P93 puan türünden en az 70 ve üzeri puan almış olmaları gerekmektedir. İlgili ilanda başvurular 28.01.2019 tarihinde başladı. Son başvuru tarihi ise 08.02.2019 tarihi saat 23:59'a kadar devam edecek. Başvuru yapan adayların her il için aday sayısından 4 katına kadar aday arasına girmek gerekmektedir. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar ise 18 Şubat tarihinde duyurulacak.

İlan detayları için tıklayın

CUMHURBAŞKANLIĞINA 65-70 KPSS İLE MEMUR ALIMI;

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığına yapılacak olan personel alımlarında p1 puan türlerinden en az 70 ve üzeri puan alan adaylar başvuru yapabilecekler. Proje asistanı kadrosunda ise p1 puan türünden en az 65 ve üzeri puan almış olmak yeterli olacak. Başvurular için 1 Mart ile 15 Mart 2019 tarihleri arasında internet sitesi üzerinden saat 18:00 a kadar gerekli olan evrakları sisteme giriş yapmaları gerekmektedir. İstihdam edilecek personel sayısı Proje Mühendisi kadrosunda 15, Proje Asistanı kadrosunda ise 19 olarak açıklandı.

İlan detayları için tıklayın


Yayımlanacak diğer personel alımı ilanlardan haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması indirerek bildirim alarak haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER