En Az ilkokul Mezunu Elazığ İl Özel İdaresi Personel Alımı Devam Ediyor!

Elazığ İl Özel İdaresi Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlamış olduğu personel alım ilanına başvuru süreci devam ediyor. Başvurular ne zaman sona erecek?

En Az ilkokul Mezunu Elazığ İl Özel İdaresi Personel Alımı Devam Ediyor!

Elazığ İl Özel İdaresi farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını geçen hafta ilan etmişti. Bir çok aday başvurularına başladı ve hala başvuru yapmamış aday bulunuyor. Peki kimler Elazığ İl Özel İdaresi personel alım ilanına başvuru yapabilir ve başvuru için istenen belgeler nedir?

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Elazığ İl Özel İdaresi Mühendislik, tekniker, Büro personeli ve işçi pozisyonlarında 48 kişilik boş kadro ile personel alacağını ifade etmişti. Adayların bu ilana başvuru yapabilmeleri için, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 41 yaşından gün almamış olmak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak ve Elazığ iş sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartı aranacak.

SÖZLÜ MÜLAKAT OLACAK!

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar için Sözlü sınav yapılacaktır. Ancak kurumun gerekli görmesi durumunda kura yöntemi ile de belirtilebilir. Başvuru sonrası sınava katılacak adayların listesi Elazığ İl Özel İdaresi resmi İnternet adresi üzerinden 26 temmuz 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 12 Temmuz 2019 tarihi itibari ile başlamışlardı ve başvuru süreci hala devam ediyor. Adaylar başvurularını en geç 22 Temmuz 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. başvurular Elazığ İl Özel İdaresi - Çaydaçıra Mah. Emsal sok, No:9 Merkez / ELAZIĞ adresine yapılacaktır. Başvuru için aşağıdaki belgeler gereklidir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

Adaylardan başvuru esnasında,

  • Dilekçe,
  • 2 adet fotoğraf,
  • Adli sicil kayıt belgesi,
  • Sağlık raporu,
  • İkametgah Belgesi,
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  • Okul Diploması,
  • Engelliler için engelli kayıt belgesi,
  • Deneyim belgeleri ile başvuru yapılacaktır.

İlanın tam metnine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 11:00

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE