En Az İlkokul Mezunu 790 Ambar / Depo Görevlisi Alımı Yapılıyor!

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan doğrultusunda yapılan personel alımlarına göre farklı görev yerlerinde çalışacak ambar/depo görevlisi alımlarının yapılacağı açıklandı. İşin Olsa ekibi olarak açılan personel alım ilanlarını sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

En Az İlkokul Mezunu 790 Ambar / Depo Görevlisi Alımı Yapılıyor!

İŞKUR üzerinden bildirilen personel alım ilanlarına göre bir çok ambar/depo görevlisi olarak çalışabilecek pek çok personel alımının yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre bir çok ambar görevlisine ihtiyaç duyan bir çok firma İŞKUR üzerinden verdiği ilan ile personel ihtiyacının olduğu ve bu yönde alımlarının yapacağını açıkladı. Toplamda 790 personel ihtiyacı olarak görünen ambar/depo görevlileri için farklı kurumlardan ihtiyaç olduğu açıklandı.

POZİSYON DETAYLARI  ve ALIM SAYILARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel ilanına göre bir çok ambar görevlisinin farklı firmaların bünyesinde çalışacağı açıklandı. Yapılan açıklamalar ile birlikte yayımlanan ilanın devamında alım yapılacak pozisyonlar  ve belirlenen kontenjanlar şu şekilde belirtildi; " Ambar Sorumlusu (2), Tekstil Ambarcı (2), Ambar Görevlisi (786) olmak üzere personel alımlarının yapılacağı açıklandı. Bu alımlar ile birlikte toplamda 790 kişi ambar görevlisi olarak çalışabilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI

Ambar Görevlisi olarak personel alımı yapılacak olan kurumlar çerçevesinde belirlenen genel şartlar şu şekilde açıklanmıştır; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, bellirli eğitim şartlarını yerine getirmiş olmak, yapılacak güvenlik soruşturmasını olumlu tamamlamak, adli sicilin temiz olması, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, iş ahlakının ve takım çalışmasının bilincinde olması" adaylardan istenilen şartlardandır.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILABİLİR 

Birbirinden farklı şehirlerde verilen ambar görevlisi personel alım ilanları için ikamet ettiğiniz şehirde bulunan İŞKUR il müdürlüklerine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi İŞKUR sistemi üzerinden de kendi bilgililerinize giriş yaparak arama yerine "ambar görevlisi" yazdığınız taktirde istediğniz pozisyona başvurunuzu gerçekleştirebilrisiniz. Yapılacak başvurular en erken 24 Eylül 2018 günü biteceğinden elinizi çabuk tutup iş bulma imkanınızı kaçırmayınız.

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Bozdağ
Abdullah Bozdağ - 2 yıl Önce

Ben bu siteye ulaşamıyorum iskurdan neden ola bilir

Nesli topuz
Nesli topuz - 2 yıl Önce

Iskura girdigimde ambar gorevlisi diye yazinca hic bir ilan cikmiyor sorumlusu diye yazinca sadece 2 ilan gorunuyor

ali
ali - 2 yıl Önce

özel sektör adamın kanını emiyor parasını verse içim yanmayacak

Ömer Gündüz
Ömer Gündüz - 2 yıl Önce

Orası neresi

muammerali USTAOĞLU
muammerali USTAOĞLU - 2 yıl Önce

çalışmak isterim ne iş olursa

Metin stay
Metin stay - 2 yıl Önce

Acil işe ihtiyacim var 05424156401