En Az İlköğretim Mezunu Bin 509 Büro Memuru Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre özel sektör firmaları en az ilköğretim mezunu bin 509 büro memuru alımı yapıyor!

En Az İlköğretim Mezunu Bin 509 Büro Memuru Alınıyor!

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm özel sektör firmaları açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Özel sektör firmaları ilanlarını genel olarak İŞKUR ya da interaktif iş ilanları siteleri üzerinden yayımlanmaktadır.

İŞKUR üzerinde en çok rağbet gören kadrolardan bir tanesi olan büro memuru pozisyonuna gelen istekler doğrultusunda İşin Olsa ekibi olarak özel içerik üretilmiştir. Buna göre İŞKUR üzerinden Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu bin 509 büro memuru alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi firmalar alım yapıyor ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapan Firmalar: Özel Sektör / Daimi
Alınacak Personel Sayısı: Bin 509
Alınacak Pozisyon: Büro Memuru
En Az Mezuniyet: İlköğretim

ALIM YAPACAK FİRMALAR

Özel sektör firmaları toplam bin 509 kişilik en az ilköğretim mezunu büro memuru alımı yapıyor. Peki hangi firmalar alım yapıyor.

KAYAPLAS KAYALAR PLASTİK
PALANDÖKEN SAFİR TAŞIMACILIK
BATIBAY GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ 

ALFAYAPI ALÜMİNYUM CAM TENTE 
B2CARGO LOJİSTİK HİZMETLER
OVA EĞİTİM HİZMETLERİ TURİZM 
AYSET TIBBİ ÜRÜNLER
TAŞKIRANLAR HALI PAZARLAMA

BAŞVURULAR

Yukarıda alım yapan firmaların bazıları verilmiştir. İlgili ilanlara başvuru yapacak olan adayların aşağıdaki linki takip etmesi, tüm firmaları görüntülemesi ve nitelikleri öğrenerek uygun bulduğu iş yerleri için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE