Elazığ İl Özel İdaresi Duyuru! 48 Personel Alımı Bazı Pozisyonlar İptal Edildi

Elazığ İl Özel İdaresi 48 personel alımı adaylar başvuru sonuçlarını bekliyordu. Ancak Son dakika duyurusuna göre bazı pozisyonlar iptal edildi. İşte sonuçları açıklanan pozisyonlar.

Elazığ İl Özel İdaresi Duyuru! 48 Personel Alımı Bazı Pozisyonlar İptal Edildi

Elazığ İl Özel İdaresi geçtiğimiz haftalarda bünyesimdeki personel eksikliğini karşılamak üzere 48 kişilik boş kadrı ile personel alımı ilanı yayımlamıştı. Yoğun ilgi alan ilan için başvurular 12 temmuz 2019 tarihinde başlamıştı ve 22 temmuz 2019 tarihinde sona ermişti. Yayımlanan ilan da başvuruların 26 Temmuz 2019 tarihinde yayımlanması bekleniyordu adaylar sabahtan beri yoğun ilgi ile sonuç ekranını bekliyorlardı. Ancak Elazığ İl Özel İdaresi tarafından yapılan duyuruya göre bazı pozisyonlar için iptal edildiği açıklandı.

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ DUYURU:

Elazığ İl Özel İdaresi Personel A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere operatör - şoför ve değişik pozisyonlardaki 48 personel alımı için 12.07.2019 tarihinde ilana çıkılmış ve 22.07.2019 gününe kadar gelen başvurular kabul edilmiştir.

BAZI POZİSYONLAR İÇİN BAŞVURU İPTAL EDİLDİ!

Devam eden soruşturma ve kamuoyundaki hassasiyetler dikkate alınarak 1. grupta yer alan pozisyondaki alımlar (Coğrafyacı, Şehir Plancısı, Çevre Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Elektrik Teknikeri, Makine Teknikeri, Elektrik Teknisyeni, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli, Büro Görevlisi, Bahçıvan ve Büro Görevlisi/Engelli) durdurulmuştur.

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANAN POZİSYONLAR:

 2. grupta yer alan şoför ve operatör pozisyonlarına müracaat edenler, kadro sayısının 4 katı kadar sayıda olmak üzere; noter huzurunda, katılımcılara, yerel televizyonlara ve basına açık bir şekilde kuraya tabi tutulacaklardır. Kurada isimleri çıkanlar uygulama sınavına tabi tutulacaklar ve uygulama sınavı kamera ile kayıt altına alınacaktır. Bütün bu süreçler basına ve kamuoyuna açık bir şekilde, şeffaf olarak yürütülecektir.

İTİRAZLAR İÇİN TARİH:

Süreç içerisinde evrak eksikliğine dair incelemeler Elazığ Valiliğinden olur alınarak kurulan komisyonlar tarafından büyük bir titizlikle ve hakkaniyet ölçüleri içerisinde değerlendirilmiştir. Komisyonlar, ilanlarda belirtilen şartları belgeleyemeyen veya eksik evrak sunanların başvurularını kabul etmemiştir.

Şoför ve operatör pozisyonları için başvurusu komisyonlarca uygun bulunmayan ekli listede belirtilenler 29.07.2019 – 31.07.2019 tarihleri arasında itirazlarını kuruma yazılı olarak sunabileceklerdir. Yapılan itirazlar değerlendirildikten sonra kesinleşen noter kurasına esas olacak listeler ile noter huzurunda yapılacak kura tarihi Elazığ Valiliği ve Elazığ İl Özel İdaresi web sayfasından ilan edilecektir.

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİNE BAŞVURU YAPMIŞ ADAYLAR BURADA! TIKLA VE KATIL

BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN BURAYA TIKLA

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 17:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Batuhan ÖZTÜRK
Batuhan ÖZTÜRK - 1 yıl Önce

Şoför pozisyonu icin basvurdum ama ilk alim şartları ile liste sonrası aciklanan sartlar degisti ben bimere sikayet edecegim resmen hak yediler.sartlarim tutuyorken simdi ayni pozisyona tutmuyor boyle bir alım olamaz birde devlet dairesi olacak

Bozkurt
Bozkurt - 1 yıl Önce

48 kişi alacaklarken 20 kişi aldılar, belirli kadrolarda alımı iptal ettiler, demekki müdürlerin evlatları alınmadığı için iptal ettiler...