Eczacıbaşı Holding Personel Alımı Yapacak

Eczacıbaşı Holding yayınladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. İşte alınacak olan pozisyonlar ve başvuru detayları.

Eczacıbaşı Holding Personel Alımı Yapacak
Türkiye'nin en zengin ve en değerli holdinglerinden bir tanesi olan Eczacıbaşı müşteri memnuniyetinin artması ve kazancın daha da katlanması için nitelikli personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Buna göre son yayınlanan ilanlara göre Eczacıbaşı Holding kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapmaya devam edecek.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Eczacıbaşı Holding kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alınacak olan pozisyonlar hangileri? Yayınlanan ilanlara göre;
  • İŞ GÜVENLİK UZMANI,
  • MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
  • DEPO MEMURU,
  • SATIN ALMA YÖNETİCİSİ,
  • İŞYERİ HEKİMİ,
  • ÜRETİM UZMANI,
  • UZMAN,
  • SATIŞ SORUMLUSU.
Yukarıda ki pozisyonlar için Eczacıbaşı Holding personel alımı yapacağını duyurdu. Her pozisyon için adaylardan farklı nitelikler istenmektedir. Bunun için farklı farklı nitelikler sayfamız aracılığı ile sizlere duyurulamamaktadır. Başvuru yapmak öz geçmiş formu bırakmak isteyenler için adaylar aşağıda bulunan başvuru linki aracılığı ile müracaatlarını Eczacıbaşı Holding'e gönderebilirler. Söz konusu firma büyük olduğu için binlerce aday tarafından takip edilmekte ve bu yüzden her gün beklenenden daha fazla başvuru alınmaktadır. Firma başvuru yapan adayların öz geçmişlerini incelemekte ve kendilerine en uygun personeller ile anlaşmaya varmaktadır.

//www.kariyer.net/eczacibasi-holding-is-ilanlari-c1026-p281/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesrin aktan
Nesrin aktan - 5 yıl Önce

Sizinle çalışmaktan gurur duyacağım inşAllah beni de dahil edersiniz kadronuza şimdiden teşekkürler

murat albayrak
murat albayrak - 5 yıl Önce

bünyenizde çalışmak her zaman onur ve gurur verici.benide kadronuza katarsanız şimdiden teşekkür ederin.iyi çalışmalar

Nesrin aktan
Nesrin aktan - 5 yıl Önce

Lise mezunuyum.kpps den 62 puan aldım.acil işe ihtiyacım var.2 çocuk annesiyim.tel.0555 329 03 59 beni ararsanız çok mutlu olacağım.saygılarımla.