Eczacıbaşı En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alacak

Eczacıbaşı'nın yayımlamış olduğu ilanlara göre onlarca farklı şehirde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımının yapılacağı duyuruldu.

Eczacıbaşı En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alacak
Ülkemizin en köklü ve zengin firmaları arasında yer almakta olan Eczacıbaşı firması personel alım ilanları yayımlamaya devam etmektedir. Buna göre söz konusu kurum boş bulunan pozisyonları tespit etmekte ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile personel başvurularını kabul etmektedir. Yeni yayımlanan ilanlara göre Eczacıbaşı 62 farklı pozisyon için personel alımı gerçekleştirecek.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapacak

Eczacıbaşı en az lise mezunu olmak üzere önlisans ve lisans mezunlarıda dahil olup toplam 62 farklı pozisyon için personel alımı gerçekleştirilecek. Bazı pozisyonlar için stajyer alımı, yeni mezun alımı yapan Eczacıbaşı Topluluğu, bazı pozisyonlar için deneyimli personel alımı da gerçekleştirmektedir.

MEKANİK BAKIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI
STOK KONTROL SORUMLUSU
ÜRETİM SORUMLU UZMANI
SATIN ALMA UZMANI
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI
LOJİSTİK SORUMLU UZMANI 
SİPARİŞ KONTROL SORUMLUSU
PROJE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI - UZMANI
ÜRÜN YÖNETİCİSİ
SATIŞ SORUMLUSU
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANI
TEŞHİR TANITIM UZMANI
PAZARLAMA ANALİZ UZMANI
DEPO MEMURU
PERSONEL

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere 62 farklı pozisyon için personel alımı yapılacaktır. Gerekli başvurular alındığında ilanlar kapatılmakta ve tekrar tespit edilen boş kadroların doldurulması için Eczacıbaşı Topluluğu tekrar personel alım ilanları yayımlamaktadır. Başvurularınızı aşağıda ki internet sitesini takip ederek yapabileceğiniz gibi tüm detaylar ve nitelikleri açılmış olan sitede ki pozisyonlara tıklayarak öğrenebilirsiniz.

//www.kariyer.net/eczacibasi-toplulugu-is-ilanlari-c1026-p281/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesrin aktan
Nesrin aktan - 5 yıl Önce

Lise mezunuyum.43 yaşındayım.bu zamana kadar çocuklarım için fedakarlık yapıp calisamadim .bundan sonra kendim için çalışmak istiyorum.aktif bir insanım sizinle çalışmaktan gurur duyacağım.eczacıbaşı ailesine dahil olursam çok sevinirim.

Elif
Elif - 5 yıl Önce

Nesrin aktan otur evinde yaslan bu kafayla ancak buralara yazar beklersin.ne saf insanlar var ya

Zarife sydn
Zarife sydn - 5 yıl Önce

Bu linkler niye açılmıyor aceba

Ayse
Ayse - 5 yıl Önce

Nasil basvurabilirizz

seren
seren - 5 yıl Önce

nasıl basvuru yapabılırım