Düzce Üniversitesi Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Düzce Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olup, alım şartları ve diğer bilgiler ilanın içerisinde yer almaktadır.

Düzce Üniversitesi Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!
Devlet Personel Başkanlığının 27 Mart 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre Düzce Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini tamamlamak için personel alımı yapacak. Düzce Üniversitesi 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlara göre va diğer şartlar niteliğinde 1 kişilik boş kadro ile Avukat alımı yapacak. Ayrıca adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak ve başvurusu onaylanan adaylar Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Hukuk Müşavirliği ve Avukatlık Giriş Sınavı ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre sınavla alınacak.

HANGİ ŞARTLAR ARANACAK?

Düzce Üniversitesi alım yapacağı kadro için adaylardan, son başvuru süresi itibari ile geçerlilik süresi geçmemiş Kamu Personeli Seçme Sınavından P3 puan türünden an az 70 puan almış olmak, hukuk fakültesi mezunu olmak veya, Yükseköğretim kurulunca onaylanmış yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, belgelendirmek şartı ile avukat olarak en az 8 yıl deneyime sahip olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, son başvuru tarihi itibaari ile avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 27 Mart 2017 tarihi itibari ile 17 Nisan 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, şahsen veya posta yoluyla Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına yapılacak olup, postada yaşanabilecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Başvurusu onaylanan adayların sonuçları, 21 Nisan 2017 tarihinde açıklanacaktır. Ayrıca Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE