D&R Kitap ve Müzik Çok Sayıda Personel Alıyor!

D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama Anonim Şirketi farklı bölgelerde ki mağazaları için çok sayıda personel alımı yapıyor.

D&R Kitap ve Müzik Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizini kitap ve müzik satışı konusunda en önemli firmalardan bir tanesi olan ve müşteri memnuniyetini en yüksek kalitede tutmayı başaran sayılı firmalardan D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama Anonim Şirketi yeni yatırımlarına devam ettiği gibi personel alımları da gerçekleştirmektedir.

D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanarak ilan edilmesi için interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile pozisyonlar duyurulmaktadır. Yeni duyurulan pozisyonlara bakıldığında çok sayıda personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki ilan detayları nedir, hangi pozisyonlara alım yapılacak.

İLAN BİLGİLERİ NEDİR?

Alım Yapacak Firma: D&R Müzik Kitap
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
En Az Mezuniyet: Lise

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR NEDİR?

D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama Anonim Şirketi yurt geneli en az lise mezunu çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlara alımlar yapılacak.

Mağaza Yöneticisi
Satış Temsilcisi
Mağaza Yönetici Yardımcısı
Engelli Personel
Genel Başvuru
Traine Programı
Kasa Elemanı

BAŞVURU DETAYLARI

Yukarıda D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama Anonim Şirketinin alım yapacağı pozisyonların bir bölümü verilmiştir. Peki başvuru detayları nedir? Buna göre adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve buradan başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/uRKvTN
DİĞER İLANLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 10:50

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE