DPB'de Yayımlanan Personel Alımları! Hangi Kurum Alım Yapıyor?

Devlet personel başkanlığı adresi aracılığı ile verilen ilanlar neticesinde birçok kamu kurumu işçi ve personel alımı yapacağını açıkladı.

DPB'de Yayımlanan Personel Alımları! Hangi Kurum Alım Yapıyor?

Devlet personel başkanlığı resmi adresi üzerinden verilen ilanlar doğrultusunda birçok kamu kurumunun personel alımı yapacağını açıklandı. Hangi kamu kurumu personel alımı yapacak, hangi kuruma kaç personel alımı yapılacak detaylar haberimizde yer almaktadır.

DPB KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI 

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Bursa teknik üniversitesi, TÜBİTAK, Sosyal güvenlik kurumu başkanlığı, Çilimli belediye başkanlığı, Marmara üniversitesi, Bartın il tarım ve orman müdürlüğü kamu personeli ve işçisi alımı yapacaklarını açıkladı.

HANGİ KURUM KAÇ PERSONEL ALACAK ve ALINACAK KADROLAR NEDİR?

Sosyal güvenlik kurumu 400 kişilik denetmen yardımcısı alacak, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 4 akademik personel alacak, Bartın il tarım ve orman müdürlüğü 1 kişilik eski hükümlü işçi alacak, Bursa teknik üniversitesi 2 akademik personel alacak, Gaziantep üniversitesi 71 akademik personel alacak, TÜBİTAKulusal meteoroloji enstitüsü 4 memur kadrosu için koruma alacak, Uzay teknolojileri araştırma enstitüsü 1 şoför alımı yapacak.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

Devlet personel başkanlığı üzerinden yayınlanan DPB İlanları //kamuilan.dpb.gov.tr/ adresi üzerinden ulaşabilir ve açık ilanları takip edebilirsiniz. İlanların üzerine tıklayarak ilan detaylarına ve başvuru bilgilerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

HAZİRAN AYI MEMUR ALIM İLANLARI BURADA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE