Domino's Pizza Türkiye Geneli Çok Sayıda Personel Alıyor!

Domino's Pizza kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu il ve pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapıyor.

Domino's Pizza Türkiye Geneli Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin gıda, pizza sektörü konusunda öncü firmaları arasında yer alan ve ürettiği harika pizzalar ile satış hacmini sürekli olarak geliştirerek müşteri memnuniyetini ilerletmekte olan başarılı firmalardan Domino's Pizza yatırımlarına devam etmekte Türkiye geneli uygun bulduğu bölgeler için şube açılışları gerçekleştirmekte ve personel alımlarını da sürdürmektedir.

Domino's Pizza personel alımı ilanları ilgili firma tarafından hazırlanmakta olup kamuoyuna ilan edilmesi için interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Buna göre Domino's Pizza kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alıyor peki personel alımına ilişkin detaylar ve bilgiler nelerdir?

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firma: Domino's Pizza
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
Açık Pozisyon Sayısı: 40'a Yakın

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Domino's Pizza farklı iller için 40'a yakın pozisyona çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

Restoran Yönetici Adayları
Vardiya Müdürü
Pizza Yapım Elemanı
Satınalma Uzmanı ve Yardımcısı
Operasyonel Gelişim Koçu
Restoran Yönetici Adayları
A2 Ehliyetli Sürücüler
Muhasebe Uzmanı

BAŞVURU DETAYLARI

Domino's Pizzanın personel laımına ilişkin pozisyonları ve iş ilan bilgisi yukarıda belirtilmiştir. Buna göre Domino's Pizza bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların aşağıdaki linki takip ederek buradan pozisyonları görüntülemesi ve müracaatları da gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/U7fgFy
DİĞER İLANLARI BURADAN GÖRÜNTÜLEYİN

YORUM EKLE