Dışişleri Bakanlığına Lise Mezunu KPSS Olmadan Personel Alımı Yapılacak!

Dışişleri Bakanlığı Batum Başkonsolosluğuna sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Devlet Personel Başkanlığından yapılan duyuruda KPSS'siz personel alımı yapılacağı belirtildi. İşte detaylar..

Dışişleri Bakanlığına Lise Mezunu KPSS Olmadan Personel Alımı Yapılacak!

Dışişleri Bakanlığı Batum Başkonsolosluğuna sözleşmeli sekreter alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığından yapılan personel alım duyurusuna göre başvuru yapacak olan adayların eğitim düzeyinde lise mezunu olmaları ve yaş şartında en fazla 46 olmaları istenildi. İşte diğer başvuru şartları;

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların T.C. vatandaşı olmaları 46 yaşından gün almamış olmaları, en az lise ve dengi okullardan mezun olmaları, kamu haklarından yoksun olmamaları, 6 aydan fazla hapis veya dahi zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak suçlarından ceza almamış olmaları, erkek adayların askerliğini yapmış olmaları, görevini yapmaya engel sağlık engelinin bulunmaması, iyi derecede gürcüce bilmeleri, türkçe dilini bilmeleri, bilgisayar ve daktilo kullanabilmeleri istenilmektedir.

Adayları başvuru kılavuzunda istenilen belgleri 23 Ağustos tarihine kadar Ninoshvili Kucha 9 Batum / Georgia adresindeki Batum Konsolosluğuna şahsen yada posta yolu ile son başvuru tarihinden önce olacak şekilde başvurular yapılabilecek. Adaylar 7 eylül tarihinde saat 11:00'de yazılı sınava tabi tutulacaklar. 14 Eylül tarihinde ise sözlü ve uygulamalı sınava alınacaklar.

Başvuru kılavuzu

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 18:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE