Dicle Kalkınma Ajansı 28 Personel Alımı Yapacak

Dicle Kalkınma Ajansı tarafından kamuoyuna duyurulan ilan ile farklı pozisyonlar için toplam 28 kişilik personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Dicle Kalkınma Ajansı 28 Personel Alımı Yapacak
Güneydoğu Anadolu Bölgesinde ki üç farklı ilde faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan Dicle Kalkınma Ajansı açık pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Dicle Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan ilan kamuoyuna duyuruldu.

Dicle Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan ilana göre kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 28 personel alımı yapılacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı detayları nedir?

DETAYLAR

Alım Yapan Kuruluş: Dicle Kalkınma Ajansı
Alınacak Personel Sayısı: 28
Son Başvuru: 12 Mayıs - 22 Mayıs 2017

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK


Dicle Kalkınma Ajansı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 28 kişilik personel alımı yapacak. Peki hangi üniversitelere personel alımı yapılacak.
İç Denetçi - 1 Personel
Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel - 1 Personel
Uzman Personel - 19 Personel
Destek Personel - 7 Personel
Yukarıda Dicle Kalkınma Ajansının hangi pozisyonlar için personel alımı yapacağı ve alınacak olan personel sayısının kaç olduğu belirtilmiştir. Peki nasıl başvurular yapılacak ve başvurular ne zaman.

BAŞVURU DETAYLARI

Dicle Kalkınma Ajansının ilan etmiş olduğu personel alımına müracaat edecek olan adayların başvurularını 12 Mayıs 2017 tarihi ile 22 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirmektedir. Her pozisyon için adayların sahip olması gerektiği nitelikler bulunmakta olup Kamu Personeli Seçme Sınavı taban puanı 80 ve üzeridir. Başvuru tarihi başladığında yeniden bilgilendirme yapacağız.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER