DHMİ 120 Personel Alımı Devam Ediyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMI) resmi web sitesinde yayımlamış olduğu ilanda 120 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 19 Ekim tarihine kadar devam edecek.

DHMİ 120 Personel Alımı Devam Ediyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

DHMİ Genel müdürlüğünce yayımlanan bir ilanda, kadrosunda yer alan personel açıklığı sebebi ile 120 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Bahsi geçen kamu personeli alımları için son başvuru tarihi ise 19 Ekim 2018. Hangi alanlar için personel arayışı başlatıldı, şartlar nelerdir? sorularının cevabı ise haberimizin devamında.

DHMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İÇİN 120 KAMU PERSONELİ ARAYIŞI BAŞLATILDI!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel müdürlüğününde iki farklı alanda toplamda 120 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. Bunlardan ilk'i Asistan Hava Trafik Kontrolörü diğeri ise Stajyer Hava Trafik Kontrolörü. Personel alımının bir çoğunu Stajyer için açan kurum Stajyer Hava Trafik Kontrolörleri için 100 kişilik bir kontejyan, Asistan Hava Trafik Kontrolörleri için ise 20 kişilik bir kontejyan açtı.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

19 Ekim 2018 tarihinde son bulacak 120 kamu personeli alımında şartlar şunları ise,T.C Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Fakülte veya 4 yıllık yüksekokul mezunu olmak, Yabancı dil şartlarını sağlamak, İş tarafından tetiklenecek sağlık sorunlarının bulunmaması

İlan hakkında daha fazla bilgilendirme ve iş için başvuru yapacak kişilerin //isbasvurusu.dhmi.gov.tr web adresine girerek gereken şartları tekrardan inceleyebilir ve istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak iş başvurusunu gerçekleştirebilirler. Detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 12:24
YORUM EKLE