Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Farklı İllerde Personel Alımı Yapıyor

Devlet Opera ve Balesi Müdürlükleri yapmış oldukları duyurulara göre bünyelerine farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı gerçekleştiriyorlar. İşte detaylar.

Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Farklı İllerde Personel Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından farklı tarihlerde yapılan duyurulara göre Farklı illerdeki Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyelerindeki personel eksikliğini karşılamak adına personel alımı yapacaklarını belirttiler Adaylar Devlet Opera ve Balesi Müdürlüklerinin aradığı şartları taşımaları durumunda başvurularını gerçekleştirebilirler.

HANGİ İLLERDEN KAÇ KİŞİ ALINACAK

Yapılan duyurulara göre, Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü ve Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyelerindeki personel eksikliği için alım yapacaklar. 

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Bünyesine, 1 Orkestra Sanatçısı (Viyolonsel), 1 Orkestra Sanatçısı (Timpani/Vurmalı Çalgılar), olmak üzere toplamda 2 personel alacak.

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesine, 1 Orkestra Sanatçısı (Klarnet), 2 Atölye Elemanı (1 Elektrikçi, 1 Sesçi), olmak üzere toplamda 3 personel alacak.

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesine, 2 Sanatsal Yardımcı Eleman (1 Kondüvit, 1 Büro Elemanı), 2 Orkestra Sanatçısı (1 Obua, 1 Korno),  4 Atölye Elemanı (1 Realizatör, 1 Kaşör, 1 Bezleme, 1 Peruka) olmak üzere toplamda 8 personel alınacak.

BAŞVURULAR:

Adaylar bu ilanlara ilanda belirtilen son başvuru tarihlerine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlanlar farklı tarihlerde yapılmış olup her ilanda başvuru tarihleri farklıdır. İlanların tam metinlerine ulaşmak isteyen adaylar Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sayfasından ulaşabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE