Devlet Malzeme Ofisi Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Devlet Malzeme Ofisi personel alımı başvurularında son günler gelmektedir. Başvuru yapacak adaylar en geç 31 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Devlet Malzeme Ofisi Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor!
Devlet Malzeme Ofisi personel eleman alımına devam etmektedir. Devlet Malzeme Ofisi iki farklı pozisyonda toplamda 10 kişilik boş kadro ile kamu personeli alıyor. Alım yapılacak pozisyonlar, Matbaa Teknisyeni ve Baskı Sonrası Operatörü dür. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olma şartları aranacaktır. AYrıca başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını bir an önce gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Son başvurular 31 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. 

Matbaa Teknisyeni ; Matbaa Teknisyenleri, Devlet Malzeme Ofisi bünyesinde, ürekli form baskı makinelerinde basılan çok nüshalı işlerin harmanlanması,ofset sistemli sürekli form ve tabaka baskı makinelerinde basılacak matbuaların baskısını ve bunun yanı sıra diğer verilecek görevleri yerine getirmek için sorumlu tutulacaktır. Toplamda 5 Kişilik kadro ile alınacaktır. Adaylar En az Lise veya Dengi Okul mezunu olmak zorunda ve Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak zorundadır. Bunu yanı sıra çalışma şekli Tam Süreli/ Daimi olacaktır.

Baskı Sonrası Operatörü; Baskı Sonrası Operatörü, Devlet Malzeme Ofisi bünyesinde, Klasör Atölyemizde mevcut; PCV Kaplama Makinaları, PVC Cep Kayrak ve Etiket Makinası, Kenar, Köşe Koruma Rayı Çakma Makinası ve Mekanizma ve Aksesuarları Çakma makinelerinde çalışmak ve diğer verilecek görevleri yapmak için sorumlu tutulacaktır. Ayrıca adaylar en az lise mezunu ve dengi okul mezunu olmak şartı ile Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları şarttır. Toplamda 5 adet Baskı Sonrası Operatörü alınacaktır. 

Başvuru yapacak adaylar, en geç 31 Mart 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılması gerekmektedir. Buraya Tıklayarak ilanın tam metnini inceleyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE