Deniz Üs Komutanlığı İlköğretim Mezunu Kantin Görevlisi Alım İlanı! İŞKUR'da Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Aksaz Deniz Üs Komutanlığı bünyesindeki personel eksikliğini gidermek amacı ile en az ilköğretim mezunu olan personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve başvuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Deniz Üs Komutanlığı İlköğretim Mezunu Kantin Görevlisi Alım İlanı! İŞKUR'da Yayımlandı!

Marmaris Aksaz Askeri kantin Başkanlığına alım yapılacağı ilan edildi. Türkiye İş Kurumu tarafından yapılmış olan duyuruya göre, Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Askeri Kantin Başkanlığı bünyesine sözleşmeli statüde personel alacağını belirtti. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirecek olup ilan hakkında detaylar ısizlere aktarıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Askeri Kantin Başkanlığı

Toplam Alım Sayısı: 1

En Az Eğitim Seviyesi: İlköğretim

Meslek: Kantin Görevlisi

Yukarıda da bilgisini verdiğimiz üzere Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Askeri Kantin Başkanlığı bünyesine 1 kişilik boşluk ile Kantin Görevlisi alacak. Bu bağlamda adaylardan en az ilköğretim mezunu olmak ve en fazla Lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlı ksorunu olmamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilana başvurular ilanın yayım tarihi olan12 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler. Adaylara başvuru için en fazla 5 gün verilmiş olup, Adaylar başvurularını en geç 17 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden Türkiye İş Kurumu üyeliği ile veya T.C. kimlik numaras ile giriş yaparak, İş İlan No (00004761322) numarası ile aratarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Adaylarda bu yönde kura çekimi yapılacak. Kura çekimleri 26 Ara 2018 tarihinde saat 10:00 da yapılacak. Kurada adı geçenlere ise 23 ocak 2019 tarihinde mülakat yapılacaktır.

YORUM EKLE