Deniz Kuvvetleri Subay Alımına Başvurular Bitiyor! Başvuru Şartları Neler?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının subay alımı başvuruları 10 Ağustos tarihi itibari ile tamamlanacak. Buna göre subay alımı başvuru şartları neler? Son başvuru tarihi ne zaman bitecek? İlan detaylarını aktarıyoruz..

Deniz Kuvvetleri Subay Alımına Başvurular Bitiyor! Başvuru Şartları Neler?

Devlet Personel Başkanlığı tarafından açıklanan Deniz Kuvvetleri Komutanlığına deniz sınıfı Muvazzaf subay temini başvuruları için son gün 10 Ağustos tarihinde tamamlanacak. Buna göre subay alımına başvuru yapmak isteyen adaylar için hangi başvuru şartlarını taşımaları gerekiyor?

BAŞVURU ŞARTLARI;

DKK, Deniz Kuvvetleri yapacağı subay alımında 27 yaşından büyük olmamak şartı istemekte. Lisans mezunu olan adaylar için 27 olan yaş şartında yüksek lisans mezunu olan adaylar için ise 32 olarak belirlendi. KPSS puan türlerinden 2017 yılında P3 puanından en az 60 alan adaylar başvuru yapabilecekler. 2016 KPSS puanı kabul edilmeyecek. Adayların görevini sürdürmeye engel bir sağlık engelinin bulunmaması ve sağlık kurulu raporu ile bunu belgelemeleri istenilecek.

SON BAŞVURU TARİHİ;

Başvurular 23 Temmuz tarihinde başlamıştı. Ön başvurularını tamamlamayan adaylar için 10 Ağustos tarihinde saat 23;59'a kadar başvuru alınmaya devam edecek. Başvurular internet sitesi üzerinden yapılacak. Şahsen başvuru kabul edilmeyecek.

Başvuru kılavuzu için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 16:01

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE