Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yeni İlan Yayımladı! En Az Lise Mezunu Personel Alınıyor

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı en az lise mezunu olan personel alımı yapacak. Adaylardan aranan başvuru şartları hakkında ve başvuru bilgileri hakkında detaylı bilgisi sizlerle paylaşıyoruz.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yeni İlan Yayımladı! En Az Lise Mezunu Personel Alınıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Erkek ve bayan adaylar arasından olmak üzere personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Daimi/tam süreli personel alacak ve adayların en az Lise mezunu olmaları zorunludur. İlgili ilan Türkiye İş Kurumu üzerinde 18 Şubat 2019 tarihinde yayımlandı ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Araştırma Merkezi Komutanlığı

İşverenn Statüsü: Kamu

Pozisyon Sayısı :2

Çalışma Şekli: Daimi/ Sürekli

Bu bağlamda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine 2 kişilik boşluk ile Diğer Elektronik Teknisyeni pozisyonunda alım yapacak. Adaylardan En az Lise Mezunu olmak, Elektrik Elektronik, Gemi Elektroniği ve haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Telekominikasyon ve Elektronik Teknolojisi mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, görevni yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, 

Ayrıca ilgili alım engelli olan adaylar ,için geçerli olup bu ilana Zihinsel Davranış Bozukluklar -   Göz Hastalıkları   -  Epilepsi Rahatsızlıkları gibi hastalıkları olan adaylar başvuru yapamıyacaktır.

BAŞVURULAR:

ilgili ilana başvuru yapacak adaylar başvurularına 18 Şubat 2019 tarihi itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 5 gün içerisinde yani 22 Şubat 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden  İş İlan No (00004839393) numarası ile yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 15:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yilmaz yılmaz
Yilmaz yılmaz - 2 yıl Önce

Iskur kendi sayfamda nasil yapabilirim yardımcı olur musunuz