DeFacto Türkiye Geneline Part Time ve Full Time Personel Alıyor!

DeFacto Perakende firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere full time, part time ve öğrenci dahil çok sayıda personel alımı yapıyor.

DeFacto Türkiye Geneline Part Time ve Full Time Personel Alıyor!

Hazır giyim konusunda ülkemizin önemli firmaları arasında yer alan ve yeni şube açılışları gerçekleştirmekte olan DeFacto Perakende giyim firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir.

DeFacto Perakende giyim firması açık pozisyonlarını resmi internet sitesi insan kaynakları bölümü aracılığı ile duyurmakta ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna paylaşmaktadır. DeFacto Perakende giyim firması tarafından yeni yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımı gerçekleştirildiği görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve personel alımı detayları nedir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: DeFacto
Açık Pozisyon: 60'a Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILIYOR

Defacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi 60'a yakın pozisyon için çok sayıda personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak. Buna göre;

MAĞAZACILIK MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI
SATIŞ DANIŞMANI
MAĞAZA PERSONELİ
İADE DEPO ŞEFİ
GRAFİK TASARIMCI
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME
ENGELLİ PERSONEL
KUMAŞ TEKNOLOĞU
GENEL BAŞVURU - MERKEZ OFİS

BAŞVURULAR

DeFacto giyim firmasının alım yapacağı kadrolara ilişkin bazı detaylar burada verilmiştir. Peki adaylar nasıl müracaatlarını yapabilecek. Buna göre aşağıda başvurular için ilgili link paylaşılmıştır. Bu linki takip edecek olan adaylar pozisyonların tamamını görebilir, nitelikleri öğrenebilir ve müracaatlarını da gerçekleştirebilir.

https://goo.gl/wG9BEL
TÜM İLANLAR İÇİN BURAYI TAKİP EDİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE