Darüşşafaka Cemiyeti Personel Alımı Yapıyor! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

Faaliyetlerine 1863 yılından beri devam eden eğitim kuruluşu Darüşşafaka Cemiyeti kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu personel alımı yapıyor.

Darüşşafaka Cemiyeti Personel Alımı Yapıyor! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak
Ülkemizde bilindiği üzere Darüşşafaka Cemiyeti eğitim anlamında oldukça bilinen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Darüşşafaka Cemiyeti özellikle çocuğuna eğitim verecek düzeyde bütçesi olmayan ailelerden ve kimsesi olmayan çocukları yetiştirerek onlara iyi bir gelecek hazırlamaya çalışmaktadır.

Eğitim konusunda adını pek çok yere yazdırmış olan Darüşşafaka Cemiyeti yine boş pozisyonlar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Online iş ilanları siteleri aracılığı yayımlanan ilanlara bakıldığında 25'e yakın pozisyon için personel alımının yapıldığı görülmektedir.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Darüşşafaka Cemiyeti yayımlamış olduğu 25'e yakın pozisyon için personel alımı gerçekleştirecektir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır.
Dönemsel Hemşire
Yaşlı Bakım Elemanı
Kültür Yaşam Koordinatörü
Sekreter
Engelli İnsan Kaynakları Birim Asistanı
Tıbbi Sekreter
Mekanik Teknisyeni
Yaşlı Bakım Elemanı
Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Darüşşafaka Cemiyeti personel alım gerçekleştirecektir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Yukarıda belirtilen pozisyonlar için personel alımları yapılmakta olup adaylar başvurularını nasıl yapabilir? Buna göre adayların aşağıda ki linki takip edecek olan adaylar tüm pozisyonları görebileceği gibi aranmakta olan nitelikleri öğrenebilir ve yine aynı kanal üzerinden Darüşşafaka Cemiyeti personel alımı ilanlarına müracaat edebilmektedir.

https://goo.gl/t5ZZcv
TÜM İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE