Darüşşafaka Cemiyeti Çok Sayıda Personel Alıyor! En Az İlköğretim

Ülkemizin önemli eğitim kurumlarından olan Darüşşafaka Cemiyeti kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu çok sayıda personel alımı yapıyor.

Darüşşafaka Cemiyeti Çok Sayıda Personel Alıyor! En Az İlköğretim

Eğitim kurumları denildiğinde akıllara ilk olarak Darüşşafaka Cemiyeti gelmektedir. Darüşşafaka Cemiyeti genel olarak ihtiyaç sahibi olan zeki öğrencileri kendi bünyesine toplamakta ve onları her konuda bilinçlendirerek hayata hazırlamaktadır.

Darüşşafaka Cemiyeti yurt geneli için yapılan yatırımlarına devam ettiği gibi yine bağışları kabul etmekte ve açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Darüşşafaka Cemiyeti personel alımı ilanları interaktif iş ilanları siteleri üzerinden duyurulmaktadır. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak ve ilana ilişkin detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Kurum: Darüşşafaka Cemiyeti
Açık Pozisyon Sayısı: 20
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR

Darüşşafaka Cemiyeti kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacaktır. Buna göre aşağıda ilgili kadrolar belirtilmiştir.

Güvenlik Görevlisi
İnsan Kaynakları Uzmanı
Hemşire
Yaşlı Bakım Elemanı
Emlak Birim Yöneticisi

Müzik Öğretmeni
Kurum Sekreteri
Belletmen Öğretmen
Diş Hekimi
Part Time Hobi Öğretmeni
Engelli Personel

BAŞVURULAR

Yukarıda Darüşşafaka Cemiyeti personel alımına ilişkin detaylar belirtilmiştir. Peki Darüşşafaka Cemiyeti personel alımına müracaatlar nasıl yapılacak. Buna göre aşağıda belirtilmiş olan linki takip edecek olan adaylar ilgili pozisyonlara görebilir ve uyumlu nitelikli kadrolar için başvurularını tamamlayabilir.

https://goo.gl/H89rci
DİĞER İLANLARI BURADAN SORGULAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE